offerBox
1

23. 5. - MasterClass Caliterra v Bratislave

offerImage

Pozývame vás na degustáciu šiestich ročníkov (2005, 2007, 2009, 2015, 2017 a 2019) unikátneho vína Caliterra Cenit tak, ako sa vyvíjalo v čase.

Čítať viac

Cenové hity týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Súťaž o 6 x 6 vín značky Nichta. Čítať viac

Blog na tému V8

Odísť z témy

Všetko, čo potrebujete vedieť o Proseccu

07. 05. 2024

Spotrebitelia Prosecco často prirovnávajú k bežne dostupným šumivým vínam komerčnej kvality. Prosecco pochádza zo severovýchodného Talianska, hoci jeho srdcom je malý región v Benátkach Conegliano Valdobbiadene. Ani Champagne v celej svojej kráse nedokáže predbehnúť predaj Prosecca na globálnej scéne. Najmä Spojené kráľovstvo a USA majú pozitívny pomer k Proseccu, vďaka ktorému sa stalo jedným z najpredávanejších šumivých vín v oboch krajinách.

Čítať viac >

Najpredávanejšie vína za rok 2023

20. 12. 2023

Rok 2023 sa pomaly blíži ku koncu. Ďakujeme vám, našim zákazníkom, ktorí ste nám prejavili svoju dôveru i tento rok. Vždy vás radi obslúžime v kamenných predajniach v Bratislave – Stará Vajnorská Nivy a Bory a OC Európa v Banskej Bystrici. A samozrejme na našich stránkach wineplanet.sk a wineplanet.cz.

Čítať viac >

Pad Thai s kuracím mäsom a TIP na Prosecco V8+

12. 07. 2023

Thajská kuchyňa je známa po celom svete. Vyznačuje sa pestrosťou farieb, vôní a chutí. Je jednoduchá na prípravu a považuje sa za jednu z najzdravších kuchýň na svete, pokiaľ máte kladný vzťah k pikantným pokrmom. Lenka pripravila Pad Thai s kuracím mäsom, ku ktorému odporúčam V8+ Prosecco Spumante Millesimato Brut 2022.

Zoznámte sa: V8+ - Prosecco, ktoré hovorí samo za seba

Čítať viac >

Aké Prosecco k príprave Aperol Spritz

11. 07. 2023

Aperol Spritz, ktorého vznik sa datuje do 50. Rokov minulého storočia, je obľúbeným nápojom nielen vo svojej rodnej krajine, Taliansku. Tento kokteil si získal i medzinárodnú popularitu. Dnes môžete nájsť Aperol Spritz v reštauráciách, kokteilových baroch a kaviarňach po celom svete. Či už sedíte na talianskom námestí alebo vo vlastnej záhrade, Aperol Spritz je dokonalým kokteilom na uhasenie smädu, ktorý si môžete vychutnať vonku počas slnečného, letného dňa.

AKCIA LEN DO 16.7. - 6. Prosecco a iné bublinky v košíku zadarmo.

Čítať viac >

V8+ - Prosecco, ktoré hovorí samo za seba

06. 07. 2023

Prosecco je životný štýl a môže mať mnoho podôb. Vo vinárstve V8+ interpretujú najznámejšie talianske šumivé víno na svete ako najlepší komunikačný prostriedok k stretávaniu sa. V8+ hovorí: „Vyrábame Prosecco, ktoré hovorí samo za seba. Otvárame jeho kultúru a špecifiká, aby sme zaistili, že každý môže objaviť výnimočný a mnohostranný svet našich talianskych bubliniek.“

Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Slovensko
Balíček TOP slovenské vína
mix -
Balíček TOP slovenské vína
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.