Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Párty s Villa Maria, už 4.7. Pozrieť vstupenky

Blog na tému La Marca

Odísť z témy

Malinový cheesecake a TIP Prosecco La Marca

05. 06. 2024

V našich záhradkách momentálne dozrieva bobuľové ovocie. Jahody a maliny sú ideálne k príprave ovocných dezertov. Lenka si pre vás pripravila lahodný malinový cheesecake s bielou čokoládou. K nemu odporúčam vyskúšať nové Prosecco Conegliano Valdobbiadene Di Cartizze Dry z Larca Marca.

Čítať viac >

Všetko, čo potrebujete vedieť o Proseccu

07. 05. 2024

Spotrebitelia Prosecco často prirovnávajú k bežne dostupným šumivým vínam komerčnej kvality. Prosecco pochádza zo severovýchodného Talianska, hoci jeho srdcom je malý región v Benátkach Conegliano Valdobbiadene. Ani Champagne v celej svojej kráse nedokáže predbehnúť predaj Prosecca na globálnej scéne. Najmä Spojené kráľovstvo a USA majú pozitívny pomer k Proseccu, vďaka ktorému sa stalo jedným z najpredávanejších šumivých vín v oboch krajinách.

Čítať viac >

Novinka Prosecco La Marca

29. 04. 2024

Dnes je La Marca jedným z najvýznamnejších talianskych výrobcov šumivého vína. Podporuje vinohradníkov pri pestovaní hrozna a slúži ako obchodná platforma na podporu predaja Prosecca.

Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
mix -
Balíček Najlepšie Prosecco
Slovensko
Balíček TOP slovenské vína
mix -
Balíček TOP slovenské vína
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.