Cenový hit cestoviny De Cecco

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

Stojany na víno (2)

V našej ponuke nájdete drevené a kovové stojany na víno v rozličných veľkostiach, od menších výstavných kúskov až po veľké regále na víno. Aj skladovanie vína má svoje zásady, medzi najdôležitejšie patrí poloha fľaše pri skladovaní a teplota prostredia, kde sa víno skladuje.  V našej ponuke nájdete drevené a kovové stojany na víno v rozličných veľkostiach, od menších výstavných kúskov až po veľké regále na víno. Aj… Čítať viac

Filter
Filter
Druh
Značka
Objem
Balenie
Krajina pôvodu produktu
Cena
Dostupnosť
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

Stojany na víno

Tiché vína, ktoré sú uzatvorené korkovou zátkou je ideálne skladovať v horizontálnej polohe. Práve s týmto nám vedia pomôcť rôzne stojany na víno.

Dnešná doba nám ponúka rôzne varianty stojanov od rozmernejších na 10-tky až 100-vky fliaš až po dizajnové. Či už sa jedná o stojany kovové alebo drevené, svoju úlohu skladovať víno v horizontálnej polohe zvládajú všetky. Dôležité pri výbere ostáva iba zvoliť správnu veľkosť a design, ktorý bude navodzovať tú správnu atmosféru.

Pred kúpou stojana ale nezabúdajte že aj teplota a svetlo v odkladacom priestore sú dôležité. Preto zvážte uloženie stojana do priestorov bez prístupu denného svetla a konštantnou teplotou ideálne najviac do 20 stupnov.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.