Doprava ZADARMO a do 48 hodín 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade Viac ako 25 rokov na trhu
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť

Kuriér TERAZ ZADARMO. Platí na akúkoľvek výšku objednávky. Viac info k opatreniam

Pijeme slovenské vína a podporujeme slovenských vinárov

26. 03. 2020
Slovenské vinárstva

Radi by sme podporili v týchto ťažkých chvíľach slovenských vinárov. Tým, že si kúpite slovenské víno podporíte našu ekonomiku a pomôžete našim vinárom postaviť sa na nohy. V aktuálnej situácii nemôžu zásobovať reštaurácie a hotely, preto štartujeme iniciatívu #pijemeslovenske.

Na eshope WinePlanet.sk sme zlacnili 577 slovenských vín od 46 vinárstiev. Všetky vína majú zľavu 10%, niektoré 20% a niektoré dokonca 50%.

Čítať viac >

Novinka: Vinárstvo Peter Ratuzky z Vinosadov

25. 03. 2020
Vinárstvo Ratuzky

Vinárstvo Ratuzky je malé rodinné vinárstvo, ktoré bolo založené v roku 2004. Nadväzuje na dlhoročnú vinohradnícko – vinársku tradíciu rodiny Zárubovcov, odkiaľ pochádza manželka Andrea. Manželia Ratuzky prebrali rodičovskú pivnicu i vinicu a začali sa venovať výrobe vína profesionálne.

Čítať viac >

Významné ocenenie pre rum Blue Stamp zo San Francisca

19. 03. 2020
Blue Stamp

Začiatkom roka 2020 sa konala prestížna súťaž San Francisco World Spirits Competition (SFWSC), na ktorej odborná porota ocenila kvality rumu Blue Stamp a udelila mu bronzovú medailu.

San Francisco Spirits Competition je jedna z najprestížnejších a najvplyvnejších svetových súťaží destilátov a koná sa každoročne v marci v San Franciscu už od roku 2000. Destiláty hodnotí 47 členná porota pozostávajúca z najrešpektovanejších a najskúsenejších odborníkov z tohto odvetvia.

Čítať viac >

SME TU STÁLE PRE VÁS – Vyjadrenie vedenia spoločnosti Corner & Co. a WinePlanet k bezpečnostným opatreniam

18. 03. 2020

Aj v týchto chvíľach usilovne pracujeme, aby ste si mohli pripiť na vaše zdravie. To najcennejšie, čo máme v našej spoločnosti Corner & Co. a WinePlanet sú naši zamestnanci. Slovo „naši“ má však pre nás hlbší význam. Význam dôležitosti, rešpektu k ich zdraviu a potrebám, zohľadneniu individuality každého jedného i úcty čo i len k najmenšiemu a najľahšiemu úkonu, ktorý v rámci svojej práce robia. 

Čítať viac >

Víno obsahuje látky, ktoré ochraňujú pred vonkajšími baktériami

18. 03. 2020

Komu by sa nepáčilo, ak by mu lekár na vírusové ochorenie predpísal tabuľku čokolády, či pravidelný príjem zeleného čaju, či dokonca červeného vína. V každej z týchto potravín sa nachádza taxifolín. Svetom práve obletela správa, že táto chemická zlúčenina by mohla fungovať ako potencionálny liek proti koronavírusu.

Trojica zdraviu prospešných surovín sa odporúča ako prevencia pred nákazou koronavírusom, najmä v prípade vína však s mierou.  "V prípade veľkého množstva sa znižuje schopnosť imunitného systému bojovať proti vírusu," uvádza biochemik Pavol Čekan. 

 

Čítať viac >

Doprava vína zadarmo

13. 03. 2020
Sme tu pre vás, aby ste si v týchto neľahkých časoch mohli doma pripiť na zdravie. Po víno a destiláty chodiť do obchodu nemusíte, realizujte vaše…
Čítať viac >

Najpestovanejšie odrody na Slovensku

12. 03. 2020
Slovenské vinárstva
Na Slovensku sa darí predovšetkým odrodám ako je Veltlínske zelené a Frankovka modrá. Avšak celková spotreba vína na obyvateľa sa v roku…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Južná Afrika
Kanonkop
Pinotage Black Label
víno červené - suché - r2017 - 0,75l
Kanonkop Pinotage Black Label 0,75L, r2017, cr, su, DB
Slovensko
Karpatská Perla
Set Jarných vín 6 x 0,75 L
r2019 - 4,5l
Karpatská Perla Set Jarných vín 6 x 0,75 L 4,5L, r2019
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.