Cenový hit cestoviny De Cecco

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

La Nascosta (7)

La Nascosta patrí slávnej talianskej rodine Mastrojanni. Vinárstvo vzniklo v roku 2011. Leží pár kilometrov od Montalcina, v srdci Val d'Orcia. Antonio Mastrojanni  si uvedomil obrovský potenciál tejto oblasti. Dnes vinárstvo vedie Antonio Mastrojanni a jeho syn Luca. Spolu vytvárajú svoj nový príbeh vína.    La Nascosta patrí slávnej talianskej rodine Mastrojanni. Vinárstvo vzniklo v roku 2011. Leží pár kilometrov od Montalcina, v srdci Val d'Orcia.… Čítať viac

Filter
Filter
Farba
Druh
Cukornatosť
Odroda
Krajina
Oblasť
Značka
Ročník
Hodnotenie
Objem
Balenie
Cena
Dostupnosť
Viac filtrov
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

LA NASCOSTA

Antonio Mastrojanni patrí medzi prvých vinárov v Montalcine, ktorý v rokoch 1980 až 2003 riadil vinárstvo Mastrojanni. Od roku 1990 až dodnes sa Mastrojanniho Brunello di Montalcino stalo jedným z referenčných vín celej apelácie. Pravidelne získava najväčšie medzinárodné ocenenia. Z rodinných dôvodov sa Antonio po smrti svojho otca Gabriela Mastrojanniho v roku 2008 spolu s rodinnými príslušníkmi rozhodli vinárstvo predať. Vinárstvo odkúpila spoločnosť „Illy Coffee Group“.

Vinárstvo sa formovalo postupne, získavaním malých parciel, ktoré kedysi obrábali dedinčania. Antonio si uvedomil, že vinohrady v Orcii sú vynikajúce pre pestovanie odrody Sangiovese Grosso, ale sú tiež vhodné najmä pre biele odrody. To ho viedlo k tomu, že popri odrodám Moscato a Malvasia vysadil i medzinárodné odrody Sauvignon blanc, Chardonnay a Gewürztraminer. Pestovanie medzinárodných odrôd bolo v rozpore s prevládajúcim myšlienkovým prúdom. Antoniova kontroverzná stratégia sa ukázala ako správna. 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.