offerBox
1

Online degustácia Mas d´en Gil

offerImage

Masterclass s BIO vinárstvom z oblasti Priorat Mas d´en Gil.

2.12. online. Posledné miesta!

Pozrieť degustáciu
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

OZNAM: Vínotéky WinePlanet sú OTVORENÉ. Nivy centrum PO - NE od 9:00 do 19:00 a Stará Vajnorská PO - PI od 9:00 do 18:00. Viac info tu.

Tipy na darčeky

Odísť z témy

Tipy na darčeky - víno

Nielen cez Vianoce by mali byť ľudia k sebe štedrí a dopriať si gastronomické zážitky. Vianoce sú sviatkom rodiny a priateľov. Darujte si navzájom čas a mimoriadne vína. Ponúkame vám pár typov na darčekové fľaše, ktoré sú výnimočné svojim obsahom a každého milovníka vína zaručene potešia.

Pre inšpiráciu si môžete prelistovať aj náš darčekový katalóg. V prípade, že chcete nechať výber na obdarovaného, zvoľte osvedčené darčekové poukážky na víno.

Čítať viac >

Tipy na darčeky - alkohol

Cez zimu sa treba zahriať. Nemusí to však byť len svetrom so sobom alebo teplými ponožkami. Milovníci kvalitného alkoholu ocenia darček v tekutej podobe viac ako čokoládové bonbóny. Vyberáme pre vás TOP tekuté darčeky na Vianoce. V našej ponuke nájdete rum, gin, brandy, whisky, koňak - prémiové destiláty a luxusné darčekové fľaše v krásnych darčekových obaloch. Pozrite si všetky destiláty v originálnom darčekovom obale, ak sa chcete inšpirovať prelistujte si náš darčekový katalóg.
Čítať viac >

Vína pre ženy

Ženy si dnes vyberajú víno z pohľadu zdravotného štýlu a už neplatí, že ženy pijú len sladké vína. Veľmi obľúbené sú šumivé vína, suché biele a ružové víno. Podľa štatistík sú pre ženu vhodné vína z aromatických bielych odrôd - sú to odrody ako Tramín červený alebo Sauvignon Blanc. Ženám pristanú aj ružové vína. Ak viete, že dotyčná žena má rada sladké vína, prekvapte ju Tokajským putňovým výberom alebo lahodným španielskym Sherry. Nezabudnite na svoju mamu alebo nežnú polovičku. Odmeňte ju…
Čítať viac >

Vína pre mužov

Pripravili sme výber inšpiratívnych vín pre mužov. Každé z nich poteší správneho milovníka vína. Ak chcete obdarovať vínom svojho priateľa, manžela, otca či kamaráta, jednoducho siahnite po našom top výbere od someliéra. Objednávku vieme doručiť aj do hodiny ako darček. Zvoľte si bleskovú zásielku, dodáme do 1-2 hodín až do 21:00 - pozrite si mapu dodania bleskovky.
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Naše tipy

Francúzsko
Champagne Bollinger Special Cuvée
007 Brut
šampanské biele - brut - 0,75l
Champagne Bollinger Special Cuvée 007 Brut 0,75L, AOC, sam, bl, brut, DB
Francúzsko
Balíček Francúzske vína
Balíček Francúzske vína
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.