Doprava zadarmo nad 50 EUR 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade Viac ako 25 rokov na trhu
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter

Degustácia Bubbly Night v Banskej Bystrici Už 29.11.

Tipy na darčeky - víno

Víno je najideálnejší darček. Nie je to gýč, ktorý dotyčný odloží na policu a bude z neho oprašovať prach. Šálov a svetrov, ktoré sa nenosia už máme plnú skriňu. Víno je zážitok a je zdravšie ako bonboniéra. Ak si nie ste úplne istí, aké víno darovať vášmu priateľovi/ľke, kolegovi/gyni, ponúkame vám pár typov na darčekové fľaše s vínom. 

Vína v tomto výbere zaručene potešia a sú i v originálnom darčekovom balení. Pre inšpiráciu si môžete prelistovať aj náš darčekový katalóg. V prípade, že chcete nechať výber na obdarovaného, zvoľte osvedčené darčekové poukážky na víno.

Čítať viac >

Top vína zo severnej Ameriky

Štýlové, klasické, netradičné či experimentálne - vína z Nového sveta sú skutočne všelijaké. Hlavne sú však chutné a kvalitné. Spojené štáty sú na šiestom mieste z hľadiska rozlohy vinohradov na svete. Vinič sa pestuje v takmer každom štáte USA. S 31 miliónmi hektolitrov vína je USA na prvom mieste v spotrebe vína na svete. 90 % svetového vína sa vyrobí v severnej Amerike. Pozrite si výber TOP najlepších vín z Washingtonu, Oregonu, Kalifornie či Napa Valley.
Čítať viac >

Top vína z Talianska

Existuje množstvo rebríčkov s Top talianskymi vínami. Platí však, nikdy nezostávajte pri jednej odrode a víne, skúšajte a práve Taliansko vám ponúka túto možnosť. Na našom eshope nájdete 35 talianskych značiek vína, my sme vybrali pre vás tie najlepšie, ktoré sa rozhodne oplatí ochutnať. Medzi najlepšie vína sa zaraďuje šumivé víno Friancacorta. Čoraz populárnejšia a obľúbenejšia medzi someliermi je oblasť Piemonte a jej tri „B“ -  Barolo, Barbaresco a …
Čítať viac >

TOP 10 Tramín červený

Tramín červený ponúka komplexné suché aromatické vína s ovocno korenistým prejavom a niekedy až olejovou štruktúrou, najmä tie zo starších výsadieb. Svoju krásu prezentuje tiež v kategórii polosladkých a sladkých vín.  Pozrite si náš TOP výber z odrody Tramín červený, ktorý predstavuje klenot vo viniciach.
Čítať viac >

Slovenské jedlá a vína

K slovenským jedlám sa jednoznačne hodia slovenské vína. Asi najznámejším jedlom, ktoré patrí k slovákom, sú bryndzové halušky s údenou oravskou slaninou. Avšak moderná slovenská gastronómia ponúka viac. Vybrali sme pre vás vína k obľúbeným slovenským špecialitám. Prečítajte si návod na dokonalé párovanie vína a slovenských jedál. Nájdete v ňom konkrétne odporúčania na víno ku kačke, ku grilovanému pstruhovi, k haluškám, roštenke, alebo jablkovej štrúdli.
Čítať viac >

Top vína zo Španielska

Španielsko je už niekoľko rokov krajinou s najväčšou plochou vinohradov na svete. S viac ako 200 pestovanými odrodami patrí k …
Čítať viac >

Vína k rybe

Aké víno sa hodí k rybe? Spravidla sa ryby najlepšie snúbia s bielymi vínami, poprípade šumivými alebo ružovými. S červenými…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Španielske balíčky

Španielsko
El Coto
Balíček El Coto, 2 vína + darčeková krabica
Balíček El Coto, 2 vína + darčeková krabica
Španielsko
El Coto
Balíček El Coto Mayor, 2 vína + darčeková krabica
Balíček El Coto Mayor, 2 vína + dárková krabice
Španielsko
El Coto
Balíček El Coto, 3 vína + drevená darčeková krabica
Balíček El Coto, 3 vína + drevená darčeková krabica
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.