Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter

Vína pre ženy k sviatku

Nezabudnite na svoju nežnú polovičku a odmeňte ju k jej sviatku pekným vínom. Someliérka pre vás vybrala kvalitné vína, ktoré zaručene potešia a sú vhodné na romantickú oslavu vo dvojici.

Červené ruže sú klasika, čo tak prekvapiť svoju polovičku dobrým šumivým, ružovým alebo sladkým vínom? U nás nájdete pár inšpirácii pre krásny večer so svojou láskou. 

Čítať viac >

Bestsellery roka 2018

Všetci sa obzerajú za starým rokom a hodnotia, my sme zhodnotili tiež. Pozrite sa, ktoré vína boli u nás najpredávanejšie v roku 2018 a inšpirujte sa pri nákupoch do nového roka. Vychutnajte si rok 2019 do poslednej kvapky.
Čítať viac >

TOP vína zo Slovenska

I keď Slovensko je malá vinárska krajina, má bohatú históriu. Slovenské vína zaznamenali za posledných 10-15 rokov nárast v kvalite. V každej zo 6 vinohradníckych oblastí môžete objaviť množstvo vín reflektujúcich svoj terroir. Na Slovensku dominujú biele odrody Veltlínske zelené a Rizling rýnsky, z modrých Frankovka modrá a Svätovavrinecké. Napriek tomu, že produkcia je veľmi malá, existuje množstvo vynikajúcich slovenských vín. Ponúkame vám TOP výber od nášho someliéra.
Čítať viac >

Bublinky na oslavu

Vychutnajte si kvalitné bublinky nielen pre výnimočné chvíle, máme pre vás výber šampanských vín, Prosecco a sektov od vyhlásených vinárstev zo sveta i Slovenska. Výborné „bublinky“ mimo Champagne objavíte i v Taliansku. Ochutnajte Franciacortu Ca' del Bosco Cuvée Prestige a jej ružovú dvojičku Ca' del Bosco Cuvée Prestige Rosé. Ak máte radi Prosecco, vyskúšajte Prosecco di Valdobbiadene Superiore Brut našej značky Reya. Pokiaľ je Vám bližšie Španielsko, oplatí sa…
Čítať viac >

Vína na husacie a kačacie hody

Príchod jesene je spojený na Slovensku s tradíciou husacích a kačacích hodov. Najmä v okolí Slovenského Grobu ponúkajú reštaurácie zaujímavé menu z husacieho alebo kačacieho mäsa rôznych variácií. Od najklasickejšej kombinácie pečenej husi so zemiakovými lokšami a kapustou, cez husí alebo kačací vývar, foie gras, či plnených lokší na slano alebo sladko, až po moderné úpravy v zážitkových reštauráciách. Ponúkame Vám výber vín, ktorý vás môže inšpirovať a prispieť…
Čítať viac >

Bio a organické vína

Ako sa má bežný milovník vína orientovať v spleti pomenovaní bio, organických, biodynamických vín? Bio/Organic v princípe využívajú…
Čítať viac >

Najviac čítané

Špeciality z Japonska

Japonsko
WA Gin
Japanese Premium Craft Gin 45%
gin 0,7l
WA Gin Japanese Premium Craft Gin 45% 0,7L, gin, DB
Japonsko
Kinuura
japonská whisky 43%
whisky 0,5l
Kinuura japonská whisky 43% 0,5L, whisky, sc
Japonsko
Bijito
Junmai
víno na báze saké 0,72l
Bijito Junmai 0,72L, sake
Japonsko
Bijito
Junmai Ginjo
víno na báze saké 0,72l
Bijito Junmai Ginjo 0,72L, sake
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.