Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter

Najlepšie Rosé zo sveta

Leto nám už klope na dvere a pre milovníkov rosé sme pripravili zaujímavú kolekciu ružových vín z celého sveta. 

Dve šumivé, Svätovavrinecké Rosé Extra Dry od pána Hacaja z Pezinka a netradičný Pinot Noir Brut Elyssia od Freixenet.

Nezabudli sme ani na ružové vína z južného Francúzska od Gérarda Betranda, novinka Prima Nature Syrah BIO. Zaujímavé Rosé z oblasti Bordeaux ponúka Clarendelle Haut-Brion, prvé ružové víno vyrobené v Toskánsku Cipresseto od rodiny Antinori. Ochutnali ste už niekedy Malbec z Argentíny v ružovej podobe? Tak vyskúšajte La Mascota Rosé. Samozrejme v kolekcii nechýbajú ružové vína zo Slovenska, výborná klasická Frankovka od Kasnyika, Dominus Rosé BIO z vinárstva Natural Domin & Kušický v skvelej kondícii, vždy funny Cabernet z Karpatskej Perly a pre milovníkov sladších vín Andrejka z odrody André z PD Mojmíroviec.

Čítať viac >

TOP 12 Chardonnay

Pre milovníkov Chardonnay tu máme someliérsky výber tých najlepších! Chardonnay je dáma s francúzskym šarmom. Patrí k najpopulárnejším a najpestovanejším bielym odrodám sveta. Svoju noblesu prezentuje vo viacerých štýloch. Vo výbere nájdete Chardonnay v ušľachtilej šumivej podobe, plnšie a elegantné vína z Burgundska, Oak Chardonnay z Ameriky, ktoré vyzrieva v sudoch, Chardonnay z Nového Zélandu ale aj topky zo Slovenska. Viac o Chardonnay si prečítate na našom…
Čítať viac >

Víno na svadbu

Chystáte svadbu a premýšľate, koľko fliaš vína kúpiť a aké druhy budú hosťom najviac chutiť? My vám s týmto predsvadobným problémom radi poradíme. Navyše vám v našom blogu ponúkame zaujímavé tipy na vína k svadobnej hostine.
Čítať viac >

Vína pre ženy k sviatku

Nezabudnite na svoju nežnú polovičku a odmeňte ju k jej sviatku pekným vínom. Someliérka pre vás vybrala kvalitné vína, ktoré zaručene potešia a sú vhodné na romantickú oslavu vo dvojici. Červené ruže sú klasika, čo tak prekvapiť svoju polovičku dobrým šumivým, ružovým alebo sladkým vínom? U nás nájdete pár inšpirácii pre krásny večer so svojou láskou. 
Čítať viac >

Bestsellery roka 2018

Všetci sa obzerajú za starým rokom a hodnotia, my sme zhodnotili tiež. Pozrite sa, ktoré vína boli u nás najpredávanejšie v roku 2018 a inšpirujte sa pri nákupoch do nového roka. Vychutnajte si rok 2019 do poslednej kvapky.
Čítať viac >

TOP vína zo Slovenska

I keď Slovensko je malá vinárska krajina, má bohatú históriu. Slovenské vína zaznamenali za posledných 10-15 rokov nárast v kvalite. V každej zo…
Čítať viac >

Milujem bublinky

Vychutnajte si kvalitné bublinky nielen pre výnimočné chvíle, máme pre vás výber šampanských vín, Prosecco a sektov od vyhlásených vinárstev…
Čítať viac >

Najviac čítané

Gin & Tonic

Veľká Británia a Severné Írsko
Pink 47
London dry 47%
gin 0,7l
Pink 47 London dry 47% 0,7L, gin
Veľká Británia a Severné Írsko
The King of Soho
London dry 42%
gin 0,7l
The King of Soho London dry 42% 0,7L, gin
USA
Koval
Dry Gin 47%
gin 0,5l
Koval Dry Gin 47% 0,5L, gin
Švajčiarsko
Nginious!
Swiss blended 45%
gin 0,5l
Nginious! Swiss blended 45% 0,5L, gin
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.