UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Otvorili sme novú vínotéku v Nivy centrum, zastavte sa na pohárik. Čítať viac

Naše predajne vína - vínotéky WinePlanet

Priestory pre váš event

Vínotéka WinePlanet

Najväčšia predajňa vína

Vínotéka Stará Vajnorská

Stará Vajnorská 39, Bratislava 831 04

+421 914 230 220
staravajnorska@wineplanet.sk
Po - Pi od 9:00 do 18:00

Vínotéka Nivy

Nivy centrum 2. podlažie, Bratislava

+421 918 022 027
nivy@wineplanet.sk
Po - Pi od 9:00 do 21:00

Široké portfólio

Tisíce druhov vína
Prémiové značky destilátov
Káva a čaj
Rôzne delikatesy

Vínotéka WinePlanet je najväčšou predajňou vína v Bratislave. Ponúka širokú ponuku slovenských i zahraničných vín, na jednom mieste nájdete viac ako 1 300 druhov vína z celého sveta. Okrem vína si prídu na svoje aj milovníci prémiového alkoholu, ponúkame vám množstvo kvalitných značiek rumu, ginu, koňaku, vodku a whisky. Personál predajne so someliérom vám ochotne poradí a pomôže vybrať tú správnu fľašu vína alebo spiritu.

Koncept celého areálu prispieva svojim priestorom k ideálnemu a nerušenému nákupu vína a destilátov. Môžete si tu vychutnať priamo kalich vína alebo objednať šálku kávy Lavazza. Na priestory predajne voľne nadväzuje neformálna kaviareň a degustačná miestnosť.
Máte záujem o firemnú degustáciu, privátny event alebo veľkú párty? Neváhajte a kontaktujte nás mailom alebo telefonicky na 0914 230 220. V našej degustačnej miestnosti pravidelne robíme akcie, na ktorých sa zúčastňuje od 20 do 120 ľudí. Radi vám pripravíme ponuku na mieru.
 
Široký výber vína a školený personál

Vo vínotéke je vám k dispozícii vzdelaný personál a ochotne vám pomôže pri výbere vína. K dispozícii je vám someliér Rastislav Šuták, ktorý je 24. najlepší someliér sveta podľa výsledkov z Majstrovstiev sveta someliérov a 13. najlepší someliér Európy. Je tiež držiteľom mnohých titulov a ocenení. Využite jeho rady a odporúčania. Víno dovážame z 18 krajín a nájdete u nás viac ako 200 vínnych značiek z celého sveta.

Zóna pre ikonické vína

Súčasťou vínotéky je samostatná klimatizovaná miestnosť s ikonickými vínami, ktoré sú správne uložené a o ich výber sa starajú someliéri. Nachádza sa tu široká zbierka vín zo špičkových svetových vinárstiev a ročníkov, ktoré sú už na trhu raritou. Napríklad Bollinger, Château Haut-Brion, Château Le Puy, Domaine Chanson, Sena, Vinedo Chadwick, Stag´s Leap Wine Cellars, Graham´s.

Výhodná poloha vínotéky a parkovisko

Predajňa funguje podobne ako obchody s vínom vo svete, ponúka dobrú dostupnosť, široký sortiment tovaru a ochotný personál. Veľkou výhodou je poloha predajne, nachádza sa na Zlatých Pieskoch v blízkosti hlavného ťahu diaľnice a je tu možnosť parkovania na parkovisku priamo pred vínotékou. Za predajňou sa nachádzajú rozľahlé skladové priestory a v prípade veľkých objednávok je možné zaparkovať a naložiť tovar aj priamo zo skladu.

Degustačná miestnosť a átrium

Súčasťou areálu je átrium a degustačná miestnosť, kde sa pravidelne konajú tématické degustácie, akcie priamo s vinármi, školenia pre klientov alebo someliérske kurzy. Firmy alebo skupiny milovníkov vína si môžu miestnosť rezervovať na privátny event alebo degustáciu vína spojenú s občerstvením. Počas dňa slúži táto miestnosť ako neformálna kaviareň.

Vínotéka v sídle Corner & Co.

Vínotéka sa nachádze v budove, ktorá je sídlom spoločnosti Corner & Co. Svojím rozsiahlym portfóliom vína patrí medzi európsku špičku a jednotku na trhu prémiovej gastronómie. Corner & Co. je distribútorom vína a alkoholu z 18 krajín sveta a v skladových priestoroch sa nachádza viac ako 300 000 fliaš. V sortimente nájdete kvalitné značky vína, akými sú Villa Maria, Penfolds, Antinori, Terra Serena, El Coto, , Bollinger, Zind-Humbrecht, Errazuriz, Caliterra, Chateau Ste. Michelle a mnohé ďalšie.

Coravin a privátne značky

Firma zastupuje na Slovensku unikátny koncept Coravin, ktorý umožňuje ochutnať víno z fľaše bez nutnosti jej otvorenia. V portfóliu nájdete vlastnú značku vín Reya alebo rum Blue Stamp z ostrova Maurícius v limitovanom počte vyrobených fliaš. Návšteva predajne s vínom spoločnosti Corner & Co. nemusí byť len rýchlou zastávkou na ceste domov z práce, ale príjemným spestrením dňa v každodennom a uponáhľanom svete. Ak hľadáte kvalitu a profesionalitu, zastavte sa v predajni vína a destilátov WinePlanet.