UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Doprava tovaru

 

Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní. Predajňa WinePlanet je OTVORENÁ od 9:00 do 18:00.

  • Zásielky s voľbou dopravy kuriérom doručujeme štandardne do 48 hodín, počas pracovných dní. Môžete si vybrať doručenie kuriérom priamo domov, zvoliť odberné miesto DPD pickup alebo dodanie na poštu/balíkobox. 

  • Pre Bratislavu a okolie zabezpečujeme BLESKOVÚ ZÁSIELKU do hodiny! Blesková zásielka je aktívna Pondelok - Nedeľa od 9:00 do 21:00. Viac info o bleskovke.

  • Vinotéka WinePlanet je otvorená a osobný odber je možný Pondelok - Piatok od 9:00 do 18:00. Tovar si môžete objednať na eshope a osobne vyzdvihnúť. Rešpektujeme všetky aktuálne nariadenia a hygienické opatrenia.

 

 

Štandardné možnosti platby a dopravy

Zásielky doručujeme v rámci Slovenskej republiky. Pre objednávky do Českej republiky navštívte eshop www.wineplanet.cz. Tovar je zákazníkovi štandardne doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Kuriér

Hodnota objednávky Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30 € 4.80 €
Objednávky nad 30 € 2.40 €
Objednávky nad 50 € zadarmo

Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 48 hodín od podania objednávky a v pracovných dňoch. Upozorňujeme, že kuriérska služba má pevný časový harmonogram, preto nevie garantovať dodanie tovaru vo vami určenú konkrétnu hodinu. V prípade, že máte špecifické podmienky k času a miestu dodania, alebo sa nebudete v čase dodania nachádzať na uvedenej adrese, je potrebné dohodnúť sa priamo s kuriérom, ktorý tovar doručuje.

V prípade objednávky v sume nad 30 eur zaplatíte za dopravu len polovicu a nad 50 eur máte dopravu zadarmo.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom Wineplanet. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.

Blesková zásielka do hodiny

Pružne reagujeme na želania našich zákazníkov a neustále zlepšujeme naše služby. Preto sme zaviedli službu "BLESKOVÁ ZÁSIELKA". Kuriér vám doručí víno a destiláty do 1 hodiny. Môžete ho využiť kedykoľvek od 9:00 až do 21:00 hod.

Služba platí pre územie Bratislavy a okolie - pozrieť mapu dodania. Je zabezpečená dodaním prostredníctvom služieb Hopin Taxi a to nonstop pondelok - nedeľa. Čas dodania môže byť závislý od podmienok miestnej dopravy alebo iných obmedzení. Osobitné obchodné podmienky k službe Blesková zásielka.

Bleskovú zásielku si zvolíte počas objednávkového procesu pri voľbe dopravy. Navyše pri objednávke nad 150 € je táto služba zdarma!

Odberné miesta

Môžete si zvoliť dodanie na vyše 200 odberných miest na Slovensku. Služba je zabezpečená cez DPD Pickup.

Pošta/Balíkobox

Zásielky si môžete prebrať na pošte vo svojom okolí, alebo si môžete zvoliť dodanie do Balíkoboxu slovenskej pošty. Táto služba je obmedzená hmotnosťou zásielky do 15 kg, pokiaľ vaša zásielka presahuje túto hmotnosť, tento druh dopravy nezobrazujeme. Služba je spoplatnená sumou 2 €, pri objednávke nad 50 € je zadarmo.

Osobný odber