offerBox
1

13. 12.- MasterClass Darroze na Starej Vajnorskej

offerImage

Na záver roka sme pre vás pripravili naozajstnú lahôdku – MasterClass Armagnac Darroze. Sú to autentické destiláty z malých, rodinných páleníc, ktoré rodina Darroze necháva zrieť vo svojich pivniciach v Rochefort a Labastide d´Armagnac.

Čítať viac
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Doprava tovaru

 

Vínotéky WinePlanet  - Pozrieť otváracie hodiny.

Otváracie hodiny - december 2023 a január 2024.

Bratislava - Nivy centrum, 2. poschodie • Bratislava - Vínotéka Bory Mall, Bory Mall, 1. podlažie • Bratislava - Stará Vajnorská 39 • Banská Bystrica - Europa SC, 1. poschodie

 

Štandardné možnosti platby a dopravy

Zásielky doručujeme v rámci Slovenskej republiky. Pre objednávky do Českej republiky navštívte eshop www.wineplanet.cz. Tovar je zákazníkovi štandardne doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Kuriér DPD

Hodnota objednávky Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30 € 4.80 €
Objednávky nad 30 € 2.40 €
Objednávky nad 50 € zadarmo

Kuriér Slovenská pošta

Hodnota objednávky Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30 € 4.90 €
Objednávky nad 30 € 3.90 €
Objednávky nad 50 € zadarmo

Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 48 hodín od podania objednávky a v pracovných dňoch. Pri objednávke udávame orientačný termín dodania, tento termín nie je nijako záväzný, veľmi závisí od časovej vyťaženosti kuriérskych spoločností a môže preto nastať posunu dodania o 1-2 dni.  Upozorňujeme, že kuriérska služba má pevný časový harmonogram, preto nevie garantovať dodanie tovaru vo vami určenú konkrétnu hodinu. V prípade, že máte špecifické podmienky k času a miestu dodania, alebo sa nebudete v čase dodania nachádzať na uvedenej adrese, je potrebné dohodnúť sa priamo s kuriérom, ktorý tovar doručuje.

V prípade objednávky v sume nad 30 eur zaplatíte za dopravu len polovicu a nad 50 eur máte dopravu zadarmo.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom Wineplanet. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.

Blesková zásielka do hodiny

Pružne reagujeme na želania našich zákazníkov a neustále zlepšujeme naše služby. Preto sme zaviedli službu "BLESKOVÁ ZÁSIELKA". Kuriér vám doručí víno a destiláty do 1 hodiny. Môžete ho využiť kedykoľvek od 9:00 až do 21:00 hod.

Služba platí pre územie Bratislavy a okolie - pozrieť mapu dodania. Je zabezpečená dodaním prostredníctvom služieb Hopin Taxi a to nonstop pondelok - nedeľa. Čas dodania môže byť závislý od podmienok miestnej dopravy alebo iných obmedzení. Osobitné obchodné podmienky k službe Blesková zásielka.

Bleskovú zásielku si zvolíte počas objednávkového procesu pri voľbe dopravy. Navyše pri objednávke nad 150 € je táto služba zdarma!

Odberné miesta

Môžete si vybrať doručenie do viac ako 200 odberných miest na Slovensku. Služba je poskytovaná prostredníctvom DPD, Packeta a Slovenská pošta. Zásielky sú dodané na odberné miesta v priebehu 48 hodín od podania objednávky a v pracovných dňoch. Pri objednávke udávame orientačný termín dodania, tento termín nie je nijako záväzný, veľmi závisí od časovej vyťaženosti kuriérskych spoločností a môže preto nastať posunu dodania o 1-2 dni. 

Pošta/Balíkobox

Zásielky si môžete prebrať na pošte vo svojom okolí, alebo si môžete zvoliť dodanie do Balíkoboxu slovenskej pošty. Táto služba je obmedzená hmotnosťou zásielky do 15 kg, pokiaľ vaša zásielka presahuje túto hmotnosť, tento druh dopravy nezobrazujeme. Služba je spoplatnená sumou 2 €, pri objednávke nad 50 € je zadarmo.

Osobný odber

  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Je možná aj platba formou stravných a benefitných lístkov (pri vybraných tovaroch). Otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet, Nivy centrum, Mlynské Nivy 5A v Bratislave. Vínotéka sa nachádza v priestoroch tržnice na 2. podlaží. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Aktuálne otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet, Bory Mall v Bratislave. Vínotéka sa nachádza na 1. podlaží. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Aktuálne otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet, Europa SC, 1. poschodie v Banskej Bystrici. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Aktuálne otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber v našom sklade na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave. Otváracia doba skladu je každý pracovný deň od 8:00 do 15:30 hod. Ako sa k nám dostanete zistíte na mape . Pri osobnom odbere neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Osobný odber na našom sklade je možný iba pri objednávke nad 30 kg tovaru (cca 25 fliaš vína).