offerBox
1

14. 2. - Valentínska degustácia

offerImage

Pozývame Vás na romantickú degustáciu vín s občerstvením.

Pozrieť degustáciu
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Valentínsky TIP: Balíček vín ON a ONA, teraz -20%. Pozrieť set

Doprava tovaru

 

Vínotéky WinePlanet  - Pozrieť otváracie hodiny

Bratislava - Nivy centrum, 2. poschodie • Bratislava - Vínotéka Bory Mall, Bory Mall, 1. podlažie • Bratislava - Stará Vajnorská 39 • Banská Bystrica - Europa SC, 1. poschodie • Donovaly - vínotéka v Donovalskom pivovare

 

Štandardné možnosti platby a dopravy

Zásielky doručujeme v rámci Slovenskej republiky. Pre objednávky do Českej republiky navštívte eshop www.wineplanet.cz. Tovar je zákazníkovi štandardne doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Kuriér

Hodnota objednávky Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30 € 4.80 €
Objednávky nad 30 € 2.40 €
Objednávky nad 50 € zadarmo

Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 48 hodín od podania objednávky a v pracovných dňoch. Upozorňujeme, že kuriérska služba má pevný časový harmonogram, preto nevie garantovať dodanie tovaru vo vami určenú konkrétnu hodinu. V prípade, že máte špecifické podmienky k času a miestu dodania, alebo sa nebudete v čase dodania nachádzať na uvedenej adrese, je potrebné dohodnúť sa priamo s kuriérom, ktorý tovar doručuje.

V prípade objednávky v sume nad 30 eur zaplatíte za dopravu len polovicu a nad 50 eur máte dopravu zadarmo.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom Wineplanet. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.

Blesková zásielka do hodiny

Pružne reagujeme na želania našich zákazníkov a neustále zlepšujeme naše služby. Preto sme zaviedli službu "BLESKOVÁ ZÁSIELKA". Kuriér vám doručí víno a destiláty do 1 hodiny. Môžete ho využiť kedykoľvek od 9:00 až do 21:00 hod.

Služba platí pre územie Bratislavy a okolie - pozrieť mapu dodania. Je zabezpečená dodaním prostredníctvom služieb Hopin Taxi a to nonstop pondelok - nedeľa. Čas dodania môže byť závislý od podmienok miestnej dopravy alebo iných obmedzení. Osobitné obchodné podmienky k službe Blesková zásielka.

Bleskovú zásielku si zvolíte počas objednávkového procesu pri voľbe dopravy. Navyše pri objednávke nad 150 € je táto služba zdarma!

Odberné miesta

Môžete si vybrať doručenie do viac ako 200 odberných miest na Slovensku. Služba je poskytovaná prostredníctvom DPD.

Pošta/Balíkobox

Zásielky si môžete prebrať na pošte vo svojom okolí, alebo si môžete zvoliť dodanie do Balíkoboxu slovenskej pošty. Táto služba je obmedzená hmotnosťou zásielky do 15 kg, pokiaľ vaša zásielka presahuje túto hmotnosť, tento druh dopravy nezobrazujeme. Služba je spoplatnená sumou 2 €, pri objednávke nad 50 € je zadarmo.

Osobný odber