UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Pridajte sa k tímu Corner & Co. - Aktuálne hľadáme ľudí

 

Budeme radi ak sa stanete súčasťou nášho kolektívu a pridáte sa k nadšencom pre kvalitné víno a destiláty. Aktuálne hľadáme shop managera WinePlanet, skladníka a junior účtovníka. Všetky aktuálne ponuky nájdete popísané nižšie a sú zverejnené aj na stránke www.profesia.sk.

 

Corner & Co. je spoločnosť v oblasti špecializovanej gastronómie, zaoberá sa distribúciou vína, destilátov, kávy a rôznych pochutín na slovenskom a českom trhu. V sortimente spoločnosti je viac ako 2 500 druhov vína a spiritov prémiových značiek z celého sveta. Pôsobíme na trhu viac ako 28 rokov. Tovar vína z našej ponuky nájdete v reštauráciach, hoteloch, wine baroch, vo vinotékach, hypermarketoch, obchodných sieťach a špecializovaných maloobchodných predajniach.

 

 

Shop manager predajne WinePlanet (BORY MALL)

Hľadáme šikovného a samostatného vedúceho predajne WinePlanet, ktorú čoskoro otvárame v Bory Mall Bratislava. Shop manager zodpovedá za chod predajne a všetky procesy prebiehajúce v predajni.

Vašou úlohou bude vedenie predajne a profesionálna obsluha pri výbere vína a iného sortimentu ponuky predajní Wineplanet. Súčasťou práce je manipulácia s tovarom, administrácia, kontrola zásob a tržieb. Skúsenosti s prácou v maloobchode sú vítané, ale nie sú podmienkou, pretože ak vidíme potenciál, venujeme učeniu a rozvoju zamestnanca maximum. Hľadáme nadšenca pre kvalitné víno a destiláty.

Mzdové podmienky (brutto): 1 050 - 1 550 EUR / mesiac základ + osobné ohodnotenie + odmeny z predaja + príplatok za vedenie predajne + príplatok nad rámec zákona za odpracovanú sobotu 3€/hod., za nedeľu 5€/hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 1. 8. 2022. Viac info nájdete tu.

Expedient / skladník / vodič

Hľadáme pracovníka do skladu a k pohodovému kolektívu. K pracovnej náplni patrí na jednej strane príjem tovaru a jeho zaskladnenie na pozície v modernom elektronickom systéme. Na druhej strane ide o vydávanie tovaru na základe objednávok, práca s mobilným skenerom, balenie balíkov na páskovacom stroji a expedícia kuriérskym spoločnostiam.

Okrem vozenia na paletovom vozíku sa stretnete aj s prácou na počítači a našou prehľadnou evidenciou tovaru. Práca vodiča znamená rozvoz tovaru naším zákazníkom, prevažne v Bratislave.

Mzdové podmienky (brutto): 900 - 1 200 EUR/mesiac fixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny + príplatky. Stanovené zvyšovanie mzdy, po skúšobnej dobe, po 1. roku a ďalšom roku + príplatok za prácu vodiča.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 7.8.2022. Viac info nájdete tu.

 

Junior účtovník / samostatný účtovník

Hľadáme účtovníka alebo účtovníčku na spracovanie čiastkových podkladov podvojného účtovníctva. Oblasti, v ktorých sa bude treba orientovať sú tovarové faktúry, režijné faktúry, banky, agenda zúčtovania cestovných náhrad, agenda majetok alebo agenda automobilov.

Práca zahŕňa prípravu podkladov k účtovným výkazom a daňovým priznaniam. Budete sa podieľať na príprave účtovnej závierky, inventarizácii účtov, zostavení výročnej správy. Účtujú sa jednoduché, opakujúce sa účtovné prípady. Vykonáva sa kontrolu správnosti faktúr a ich zaúčtovanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 20. 7. 2022. Viac info nájdete tu.

 

Neprehliadnite! Zamestnanecké výhody, benefity

  • extra zamestnanecké zľavy na celý sortiment tovaru počas celého roka
  • firemné akcie, ochutnávky alkoholu, degustácie vín
  • profesionálne školenia Corner Academy a someliérske kurzy Vinárskeho inštitútu
  • možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
  • príjemné prostredie a kolektív našej firmy
  • korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
  • stabilné postavenie vo významnej spoločnosti s viac ako 28 ročnou tradíciou

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

www.corner.sk    www.wineplanet.sk    www.wineplanet.cz   www.tasteandenjoy.sk