UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Pozrieť pravidlá. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

Káva

Káva Lavazza je súčasťou kávovej histórie už 124 rokov a vďaka svojej vynikajúcej kvalite, inováciám, pokroku a zodpovednému podnikaniu sa za ten čas rozšírila do celého sveta. Dnes je Lavazza prítomná prostredníctvom vlastných pobočiek a sieti distribútorov vo viac ako 90 krajinách sveta  a ročne svojim zákazníkom servíruje vyše 27 miliárd šálok kávy. Káva Lavazza je súčasťou kávovej histórie už 124 rokov a vďaka svojej vynikajúcej kvalite, inováciám, pokroku a zodpovednému podnikaniu sa za ten čas… Čítať viac

Radenie
Radenie
Strana 1/3
Filter
Filter
Druh
Kategória
Značka
Balenie
Hmotnosť
Krajina pôvodu produktu
Krajina
Cena
Dostupnosť
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre
Strana 1/3

Káva Lavazza

Spoločnosť Corner & Co., ktorá stojí za eshopom Wineplanet.sk, zabezpečuje už od roku 2000 autorizovanú a výhradnú distribúciu kávy Lavazza do všetkých predajných kanálov na Slovensku.

Kávu dodávame pre hotely, reštaurácie, kaviarne, bary, firmy, supermarkety, rôzne retailové reťazce a predávame na eshope www.wineplanet.sk. Firma si zakladá na vysokom štandarde predajného a popredajného servisu, aby si mohli zákazníci vychutnať kávu najvyššej kvality vo všetkých kútoch našej krajiny. Na Slovensku sa ročne predá približne 60 miliónov porcií/šálok kávy a Lavazza je v predajoch a znalosti na Slovensku č. 1 medzi prémiovými značkami kávy.

Káva pre sektor HORECA - pre gastro sú určené kávy z barovej edície, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a rôznorodosťou. Každý klient si podľa svojich chuťových preferencii a požiadaviek svojich zákazníkov dokáže vybrať spomedzi množstva kávových zmesí tú najvhodnejšiu. Samozrejmosťou je aj technologické zabezpečenie pre prípravu kávy (kávovary, mlynce, etc.).

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.