offerBox
1

13. 12.- MasterClass Darroze na Starej Vajnorskej

offerImage

Na záver roka sme pre vás pripravili naozajstnú lahôdku – MasterClass Armagnac Darroze. Sú to autentické destiláty z malých, rodinných páleníc, ktoré rodina Darroze necháva zrieť vo svojich pivniciach v Rochefort a Labastide d´Armagnac.

Čítať viac
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Vyzdvihnite si darček! Víno Reya Elementa k nákupu nad 20 €. Použite kód VIKEND.

Blog na tému Slovenské vinárstva

Odísť z témy

MEA GRATI - vína s príbehom vďačnosti

23. 10. 2023

Vinárstvo MEA GRATI leží v obci Ladmovce, na rozhraní dvoch vinohradníckych oblastí. A to Východoslovenskej a Tokajskej oblasti. Väčšia časť vinohradov spadá do Východoslovenskej (43 ha) a menšia do Tokajskej vinohradníckej oblasti (11 ha). Vinárstvo s vinotékou a degustačnými priestormi sídli na kopci priamo v srdci vlastných vinohradov, ktoré z jednej časti chráni les.

Čítať viac >

Halloween torta Red Velvet a Tip na „víno“ BOBULO

18. 10. 2023

Halloween je oslava všetkého strašidelného a tajomného, na ktorú sa tešia najmä deti. Ak vás tento rok prídu strašiť duchovia, pohostite ich tortou Red Velvet podľa receptu od Lenky. Môžete im k torte naliať Bobulo z Karpatskej Perly, aby vás už viac nestrašili.

Čítať viac >

Čo nové u vinára – Papillon, Víno od Francúza

05. 10. 2023

V dedinke Devičie sídli malé rodinné vinárstvo Papillon – Víno od Francúza. Od začiatku vedeli, že chcú robiť naturálne vína v BIO kvalite. Vína s minimom zásahov s minimálnou alebo žiadnou dávkou síry. Od roku 2019 je vinárstvo Papillon certifikované BIO. Ich vína odzrkadľujú štýl a presvedčenie D&D (Darina a David Papillon).

Objavte novinku od Papillon: Nové slovenské vína v portfóliu - Fundus Regius a Papillon

Čítať viac >

Nové slovenské vína v portfóliu - Nichta a Žitavské Vinice

27. 09. 2023

Ďalšie novinky od domácich vinárov máme skladom. Ochutnajte vlajkovú loď vinárstva Nichta a víno zo Žitavských Viníc z netradičnej odrody Rosa.

Nový blog: Ročník 2023 slovami slovenských vinohradníkov a vinárov

Čítať viac >

Nové slovenské vína v portfóliu - Fundus Regius a Papillon

20. 09. 2023

Pravidelne meníme ponuku vín od slovenských i zahraničných vinárov. Ochutnajte výnimočné cuvée z východoslovenskej oblasti z vinárstva Fundus Regius a tiež zaujímavú novinku z BIO vinárstva Papillon Víno od Francúza.

Nový blog: Ročník 2023 slovami slovenských vinohradníkov a vinárov

Čítať viac >

Ročník 2023 slovami slovenských vinohradníkov a vinárov

14. 09. 2023
Ročník 2023 preveril našich vinohradníkov. Potrápilo ich hlavne počasie. Teplo a veľa zrážok spôsobilo vysoký tlak chorôb, najmä perenospóry,…
Čítať viac >

Ochutnajte Sauvignon Blanc zo Slovenska

23. 05. 2023
Asi ťažko by sa na svete našla iná odroda s takou obľúbenosťou, akou oplýva práve Sauvignon Blanc. Vína tejto odrody sa vyrábajú takmer vo všetkých…
Čítať viac >

Ako chutia nové vína z Karpatskej Perly ročníka 2022

25. 04. 2023
Vinárstvo Karpatská Perla zo Šenkvíc prichádza s novými vínami ročníka 2022. Vína tohto ročníka sú vyrobené zo zdravého hrozna s certifikátom BIO…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
biele -
Balíček Najlepšie Prosecco
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.