UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste víno PAVELKA v košíku zadarmo. Namixujte si set

Blog na tému Villa Maria

Odísť z témy

Villa Maria EarthGarden - chuť inšpirovaná prírodou

28. 07. 2021
Villa Maria

EarthGarden je prvá rada vín vinárstva Villa Maria, ktorá je celá 100% certifikovaná BioGro. Využíva najnovšie znalosti v oblasti ekologického pestovania hrozna so zaujímavým príbehom, ktorý ťaží zo zvýšeného dopytu spotrebiteľov po organických vínach.

Villa Maria každý rok vysadí stovky kvetov vo svojich ekologických viniciach. Kvety prilákajú včely a užitočný hmyz, ktorý ničí škodcov a choroby v súlade s prírodou bez potreby syntetických chemikálií. Tieto kvety boli inšpiráciou pre dizajn etikety a radu EarthGarden.

Čítať viac >

Šalát Nicoise - RECEPT a tip na víno

28. 07. 2021
Villa Maria
Párovanie vína a jedla

Leto nás láka svojimi slnečnými lúčmi k vode a do prírody. V kuchyni netrávime toľko času ako v zime, skôr vyhľadávame ľahké pokrmy, ktoré si môžeme pripraviť rýchlo a i mimo domova.

Šalát Nicoise si môžete pripraviť ideálne na obed alebo k večeri a k nemu si bez výčitiek doprajte svieže rosé z vinárstva Villa Maria

Čítať viac >

Oslávte Rosé WineDay už túto sobotu

08. 06. 2021
Villa Maria
Terra Serena

Oslava príchodu leta, priateľstva a vína, to všetko môžete zažiť už túto sobotu. Každoročne druhá júnová sobota patrí oslave ružového vína. Medzinárodný deň Rosé zaviedol v roku 2014 švédsky Rosé House Bodvár, aby vzdal hold tomuto letnému vínu. Účelom bolo zvýšiť povedomie o tomto druhu vína.

Či už dávate prednosť ružovému vínu alebo bublinkám, sýto ružovej alebo lososovej farbe, doprajte si túto sobotu kalich ružového.

Čítať viac >

Sauvignon Blanc, ktorý prebudil svet vína nielen na Novom Zélande

05. 05. 2021
Villa Maria
Sauvignon

Novozélandský Sauvignon Blanc, prenikavo aromatický, láka zmysly tónmi zrelých egrešov, sviežim tropickým ovocím ako grapefruit alebo limetka. Taktiež svojim herbálnym charakterom ako čerstvá pokosená tráva, zelené paradajky a hrášok. Chuť novozélandského Sauvignonu oslnil kritikov vína a stanovil medzinárodný štandard pre tento štýl.

Prečítajte si Chute Sauvignon Blanc

Čítať viac >

The World's Most Admired Wine Brands 2021

12. 04. 2021
Antinori
Planeta
Villa Maria
Penfolds
Errazuriz
Tignanello

Spoločnosť Drinks International predstavila svoj netrpezlivo očakávaný zoznam najobdivovanejších značiek vín na svete za rok 2021. Značky vinárstiev vybrala akadémia zložená z popredných svetových odborníkov na víno vrátane kupujúcich, someliérov, veľkoobchodníkov, majiteľov barov, wine bloggerov a pedagógov z 48 rôznych krajín.

Čítať viac >

Bestsellery 2020

15. 12. 2020
Villa Maria
Reya
Rok 2020 bol veľmi ťažký a preto vám, našim zákazníkom, ďakujeme, ktorí ste nám prejavili svoju dôveru pri nákupe. Či ste nás navštívili v…
Čítať viac >

Ako trávia Vianoce zahraniční vinári

13. 12. 2020
Antinori
Planeta
Villa Maria
Zillinger
Champagne Bollinger
Quinta do Crasto
Stift Klosterneuburg
Le Puy
Mas d´en Gil
V poslednej časti trilógie príbehov ako vinári trávia Vianoce sa pozrieme do sveta. Aké vianočné zvyky a pokrmy si pripravujú vinári vo…
Čítať viac >

Exkluzívne vína

03. 12. 2020
Villa Maria
Penfolds
Caliterra
Stag´s Leap
Seňa
Champagne Bollinger
Blandy's Madeira
Rutini
Každá vinohradnícka oblasť disponuje jedinečnými klimatickými podmienkami, ktoré v spolupráci s človekom umožňujú vyniknúť vínam s …
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Francúzsko
Gérard Bertrand
Art de Vivre Clairette du Languedoc Adissan Vin Blanc
víno biele - polosuché - r2018 - 0,75l
Gérard Bertrand Art de Vivre Clairette du Languedoc Adissan Vin Blanc 0,75L, AOP, r2018, bl, plsu
Taliansko
Serena Wines
Prosecco Biologico Spumante
šumivé víno, spumante biele - brut - rNV - 0,75l
Serena Wines Prosecco Biologico Spumante 0,75L, DOC, rNV, sum, bl, brut
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.