UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Pozrieť pravidlá. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

Blog na tému Villa Maria

Odísť z témy

Výhercovia v sútaži Villa Maria

01. 07. 2024

Za nákup vín Villa Maria ste mohli vyhrať krásne ceny - Wellness víkend v Hoteli Kontakt vo Vysokých Tatrách, vína Villa Maria v hodnote 300 €, 20 x vstupenky na Párty s Villa Maria a množsto zliav. 

Stačilo kúpiť víno Villa Maria v predajni alebo na eshope WinePlanet a zaregistrovať účtenku na www.villamaria.wineplanet.sk! Súťaž trvala do 7.7.2024 a nižšie nájdete výhercov.

Čítať viac >

S ružovým vínom po celý rok v kuchyni

27. 06. 2024

Ružové víno bolo kedysi považované len za letné víno. No čoraz viac ľudí pijú ružové víno po celý rok pri každej príležitosti. Čo si však k nemu dať? Rovnako ako pri bielom alebo červenom víne, najlepšie kombinácie závisia od štýlu vína, ktoré pijete a od toho, či je suché, sladké alebo šumivé.

Čítať viac >

5 letných Rosé koktailov

20. 06. 2024

Ružové víno a slnečné lúče idú ruka v ruke. Popularita ružových vín v posledných rokoch vo svete stúpa a získava si čoraz viac priaznivcov, či už vo forme šumivých alebo tichých vín. Prinášame vám päť osviežujúcich koktailov, ktoré si môžete pripraviť s ružovým vínom.

Čítať viac >

Recepty s vínami Villa Maria

12. 06. 2024

Nechajte sa inšpirovať zaujímavými a chutnými receptami. A nezabudnite si naliať vína Villa Maria, ktoré jedlu dodajú to správne korenie.

Nenechajte si ujsť: 4. 7. - Párty s Villa Maria na Starej Vajnorskej

Čítať viac >

Vínom a syrom proti Alzheimerovi

06. 06. 2024

Štúdia zistila, že víno a syr sú perfektným spojením pre prevenciu Alzheimerovej choroby. Nový výskum zistil koreláciu medzi konzumáciou syra, červeného vína a nižším rizikom vzniku niekoľkých kognitívnych chorôb.

Čítať viac >

Víno a svadba – koľko a aké vybrať

24. 05. 2024
Na svadobnej hostine je bežné ponúknuť víno ako súčasť slávnosti. Možno sa pýtate, koľko fliaš vína budete potrebovať, aby ste ho mali dosť pre…
Čítať viac >

Májové biele vína

22. 05. 2024
Jar možno prešla práve okolo vás, keď ste sa zdržiavali v pohodlí domova alebo práce. Otvorte konečne okno a nadýchajte sa jarného, májového vzduchu…
Čítať viac >

Zaujímavé fakty o Chardonnay

14. 05. 2024
Chardonnay je jednou z najpopulárnejších bielych odrôd, ktorá sa pestuje prakticky vo všetkých častiach sveta. V skutočnosti je Chardonnay 5.…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.