offerBox
1

23. 6. - Párty s Villa Maria

offerImage

Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

Pozrieť degustáciu
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Párty s Villa Maria! Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

Blog na tému El Coto

Odísť z témy

Svieži jahodový koláč a TIP na víno El Coto

12. 05. 2023

Prekvapte svoju najmilšiu mamu ku dňu matiek už túto nedeľu. Upečte pre ňu svieži jahodový koláč podľa receptu od Lenky a pripite na jej zdravie lahodným bielym vínom El Coto Semidulce 2021.

Čítať viac >

Chutné novinky z vinárstva El Coto - už na sklade!

12. 12. 2022

Španielsko je krajinou s najväčšou plochou vinohradov na svete a s viac ako 400 odrodami patrí k najrozmanitejším regiónom v rámci štýlov. Vinárstvo El Coto je najväčším pestovateľom hrozna v oblasti La Rioja. Už vyše 50 rokov sa sústreďuje na produkciu kvalitných vín. Spoločnosť Corner a WinePlanet prináša na Slovensko päť nových vín z pivníc vinárstva El Coto. Vybrala ich naša výprava priamo v Španielsku, neváhajte sú to krásne vína.

Čítať viac >

Valentín v ružovom opojení. Pozrite si tipy na Rosé vína.

01. 02. 2022

Valentín, sviatok zamilovaných sa blíži a vy chcete potešiť svojich blízkych a milovaných. Tento rok vymeňte komerčné srdiečka, sladkosti, kvety alebo šperky originálnym darom. Najkrajší darček je ten, ktorý je darovaný z lásky a zanechá zážitok. Práve kvalitné ružové víno môže byť tým správnym valentínskym darčekom pre vašich blízkych.

Inšpirujte sa: Ružové drinky pre romantický večerValentínske párovanie s vínom

Čítať viac >

Ročník 2021 v Európe

07. 12. 2021

Aký bol ročník 2021 v európskych viniciach? Dá sa povedať, že podobný ako u nás. Vinárstva potrápilo hlavne zlé počasie na začiatku roka, taktiež i tlak chorôb. Našťastie prišlo teplé leto a jeseň. Všetko nakoniec dopadlo dobre a my sa už teraz môžeme tešiť na veľmi svieže, elegantné a harmonické vína z Európy.

Čítať viac >

Rozmanité španielske vína

11. 10. 2021

Španielsko je krajinou s najväčšou plochou vinohradov na svete. S viac ako 400 pestovanými odrodami patrí k najrozmanitejším regiónom v rámci štýlov. Z veľkého počtu oblastí sa len dve môžu pýšiť najvyšším označením pôvodu DOCa - Rioja a Priorat. Vínam nechýba jemnosť a elegancia. V Španielsku postupne silnie dopyt po vínach s konkrétnym miestom pôvodu, teda názvom vinohradu. Ešte stále nedoceneným pokladom zostáva oblasť Jerez so svojim Sherry. Fenomenálne vína s neuveriteľnou kombináciou autenticity a nadčasového štýlu.

Prinášame vám rozhovor na tému Španielsko s Denisou Šutákovou, someliérkou Corner & Co. a WinePlanet.sk.

Čítať viac >

10 tipov na darčeky pre milovníkov vína

01. 12. 2020
Víno je ideálnym darčekom, ak chcete potešiť nielen niekoho z rodiny, ale i svojich priateľov alebo obchodných partnerov. Víno ako dar prináša emóciu…
Čítať viac >

Aké sú vína zo španielskej oblasti La Rioja

30. 09. 2020
Španielsko je už niekoľko rokov krajinou s najväčšou rozlohou vinohradov na svete. Najznámejšou a najväčšou vinohradníckou oblasťou je DOCa…
Čítať viac >

Spoznajte vinárske oblasti Španielska

01. 02. 2020
Len dva španielske regióny majú označenie DOCa, a to Rioja a Priorat. Patria medzi vlajkové lode španielskej výroby vín a práve v týchto oblastiach…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Francúzsko
Rothschild Mouton Cadet
Rothschild Mouton Cadet 3 fľaše + drevená darčeková krabica zadarmo
Rothschild Mouton Cadet Rouge 3 flaše v drevenom boxe
Slovensko
Balíček TOP slovenské vína
biele -
Balíček TOP slovenské vína
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.