offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Kúpte Villa Maria a vyhrajte! Hrá sa o wellness víkend v Tatrách, lístky na Párty s Villa Maria a vína za 300 . Zapojte sa.

Blog na tému Penfolds

Odísť z témy

Penfold´s – tretia najobdivovanejšia značka vína na svete pre rok 2023

02. 03. 2024

Penfold´s patrí k absolútnej špičke austrálskeho vinárstva. V rámci 13. ročníka World’s Most Admired Wine Brand bolo vinárstvo Penfold´s vyhlásené za tretiu svetovo najobdivovanejšiu značku vín.

Čítať viac >

Zimné inšpirácie - víno aj destiláty

12. 12. 2023

Čo budeme piť túto zimu? V chladnom počasí preferujeme skôr plnšie, komplexné vína s bohatou štruktúrou. Zvyšuje sa aj spotreba destilátov. Prinášame tekuté tipy pre zimné inšpirácie.

Čítať viac >

Uvoľnené exkluzívne vína do predaja

29. 10. 2023

Ponúkame vám jedinečnú možnosť získať ikonické vína, ktoré zvyčajne zostávajú u nás „v trezore“. Vzhľadom na momentálne vyšší dopyt po investičných a prémiových vínach sme uvoľnili do predaja vína, ktoré boli doteraz u nás správne uskladnené a archivované. Sú to vína, ktoré patria k najlepším a najžiadanejším na svete. Vo vyspelých enogastronomických krajinách sa tomu hovorí: kto prvý príde, ten prvý melie.

Čítať viac >

Antinori - World’s Most Admired Wine Brand 2023

06. 04. 2023

V rámci 13. ročníka World’s Most Admired Wine Brand bola značka Antinori vyhlásená za svetovo najobdivovanejšiu značku vín. Antinori je prvé talianske vinárstvo, ktoré sa umiestnilo na vrchole tohto rebríčka.

Čítať viac >

Vo Fujiane bolo odhalených viac ako 40 000 falošných vín

08. 12. 2022

Fujian, bohatá pobrežná provincia v južnej Číne, oznámila jeden z najväčších podvodov s vínami. Pri policajnej razii bolo odhalených viac ako 40 000 fliaš falošných vín vinárstiev Domaines Barons de Rothschild Lafite a Penfolds v hodnote viac ako 11 miliónov RMB, čo predstavuje 1,56 miliónov USD.

Čítať viac >

Zápisky z MasterClass Penfolds

26. 05. 2022
19.mája 2022 sa prvý krát na Slovensku uskutočnil MasterClass s austrálskym vinárstvom Penfolds. Aplikáciou cez Zoom nás pozdravil aj Thomas Nguyen,…
Čítať viac >

Ragú z diviaka na červenom víne - RECEPT a tip na víno

06. 04. 2022
Pripraviť  správne divinu si vyžaduje kuchársku zručnosť a  kvalitné červené víno. Lenka pripravila ragú zo stehna diviaka na červenom víne a…
Čítať viac >

Svetové vína, ktoré by ste mali určite ochutnať v roku 2022

24. 03. 2022
Najviac prekvapení sa dá prežiť s vínami sveta. Tieto vína disponujú pozoruhodným nadšením pri ich výrobe, vášňou ich autorov, ale aj…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
mix -
Balíček Najlepšie Prosecco
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.