offerBox
1

23. 6. - Párty s Villa Maria

offerImage

Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

Pozrieť degustáciu
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Párty s Villa Maria! Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

Blog na tému Antinori

Odísť z témy

Marchese Antinori získalo vinárstvo Stag’s Leap Wine Cellars

11. 05. 2023

Talianska skupina Marchesi Antinori uzavrela dohodu o kúpe vinárstva Stag’s Leap od Ste. Michelle Wine Estates. Piero Antinori navštívil Napu v roku 1985 a nadviazal silné priateľstvo so zakladateľom Stag’s Leap Warrenom Winiarskim, ktorý sa v roku 2007 rozhodol vinárstvo predať. Spoločnosť Ste. Michelle Wine Estates v tomto roku kúpila 85 % podiel v Stag’s Leap od Winiarskeho a zvyšných 15 % získala skupina Antinori.

Čítať viac >

Antinori - World’s Most Admired Wine Brand 2023

06. 04. 2023

V rámci 13. ročníka World’s Most Admired Wine Brand bola značka Antinori vyhlásená za svetovo najobdivovanejšiu značku vín. Antinori je prvé talianske vinárstvo, ktoré sa umiestnilo na vrchole tohto rebríčka.

Čítať viac >

Zápisky z degustácie Masterclass Sangiovese

24. 11. 2022

Dňa 15. novembra 2022 sa vo vinotéke Wineplanet na Starej Vajnorskej uskutočnil Masterclass zameraný na odrodu Sangiovese. Degustáciu viedla pani Eva Horáková, export manažérka vinárstva Marchesi Antinori a Rastislav Šuták, someliér spoločnosti Corner &Co. V rámci tohto večera sme si mali možnosť porovnať rôzne štýly vín z odrody Sangiovese od Rosso di Montalcino, cez Chianti Classico až po vlajkovú loď vinárstva Antinori Tignanello.

Čítať viac >

6 ideálnych vín jesene

20. 10. 2022

Jeseň je najfarebnejším ročným obdobím. Rôzno sfarbené lístie môže pripomínať niekomu i farbu vín – zlato zelenkavá, žltá, oranžová, rubínovo červená alebo bordová. Prinášame vám zaujímavé tipy vín, s ktorými môžete prežiť nádhernú farebnú jeseň.

Čítať viac >

Antinori – národný poklad Talianska

19. 10. 2022

Rodina Antinori patrí medzi najstaršie šľachtické vinárske rodiny na svete. História rodiny je spojená s vínom od roku 1385, kedy sa Giovanni di Piero Antinori stal členom „Arte Fiorentina dei Vinattieri“ čiže cechu florentských vinárov. Spoznajte s nami vinárstva patriace pod značkou Antinori.

Přečítajte si: Antinori - srdce ChiantiRozhovor s pani Evou Horákovou, exportnou manažérkou Marchesi Antinori SPA .

Čítať viac >

Antinori - srdce Chianti

13. 10. 2022
Rodina Antinori patrí medzi najstaršie šľachtické vinárske rodiny na svete. História rodiny je spojená s vínom od roku 1385, kedy sa Giovanni di…
Čítať viac >

Ampio delle Mortelle - novinka v portfóliu od Antinori

17. 08. 2022
Le Mortelle je jedným z najnovších projektov rodiny Antinori. Ekologické vinárstvo vytvorené v pobrežnej Maremme v Toskánsku. Víno Ampio delle…
Čítať viac >

Tagliatelle s mäsovými guľkami a TIP na víno

04. 08. 2022
Taliansko patrí k najobľúbenejším cestovateľským destináciám Slovákov. Nielen pre nádherné more, ale i kvôli výbornej talianskej kuchyni a vínam.…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Francúzsko
Rothschild Mouton Cadet
Rothschild Mouton Cadet 3 fľaše + drevená darčeková krabica zadarmo
Rothschild Mouton Cadet Rouge 3 flaše v drevenom boxe
Slovensko
Balíček TOP slovenské vína
biele -
Balíček TOP slovenské vína
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.