offerBox
1

3. 5. - Degustácia vín El Coto s 5-chodovou večerou v Hoteli Elizabeth

offerImage

Pozývame vás na degustáciu vín El Coto do Hotela Elizabeth, ktorý sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým hradom. Môžete sa tešiť na kvalitné španielske vína El Coto, ktoré budú podávané k 5-chodovej degustačnej večeri. 

Čítať viac

3+1 ZADARMO na ovocné vína Miluron s kódom RIBEZLA

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Blog na tému Bollinger

Odísť z témy

Zimné inšpirácie - víno aj destiláty

12. 12. 2023

Čo budeme piť túto zimu? V chladnom počasí preferujeme skôr plnšie, komplexné vína s bohatou štruktúrou. Zvyšuje sa aj spotreba destilátov. Prinášame tekuté tipy pre zimné inšpirácie.

Čítať viac >

Uvoľnené exkluzívne vína do predaja

29. 10. 2023

Ponúkame vám jedinečnú možnosť získať ikonické vína, ktoré zvyčajne zostávajú u nás „v trezore“. Vzhľadom na momentálne vyšší dopyt po investičných a prémiových vínach sme uvoľnili do predaja vína, ktoré boli doteraz u nás správne uskladnené a archivované. Sú to vína, ktoré patria k najlepším a najžiadanejším na svete. Vo vyspelých enogastronomických krajinách sa tomu hovorí: kto prvý príde, ten prvý melie.

Čítať viac >

Champagne Ayala v Mirror Cocktail Bar Hotela Radisson Carlton v Bratislave

18. 05. 2022

Spoločnosť Corner dlhodobo spolupracuje so Champagne Ayala. 160-ročnú históriu Ayaly prezentoval exportný manažér Constantin Bollet. Nové priestory Mirror Cocktail Baru v Bratislave privítali v letný májový podvečer tridsiatku klientov spoločnosti Corner.

Čítať viac >

TOP francúzske vína v roku 2022

20. 01. 2022

Vybrať najlepších desať vín z Francúzska je ako povedať, ktorá skladba Beatles je najlepšia. Francúzsko je domovom obrovského množstva unikátnych vín, ktoré reflektujú miestnu históriu, geografické podmienky, kultúru, gastronómiu a dokonca aj politiku. 

Viac než tristo apelácií zohľadňuje tradíciu vín, odrody a spôsob pestovania viniča a aj proces výroby vín. Pre nás Slovákov pôsobí komplikovane a zložito. O to viac tieto vína nadchnú, ale až keď im porozumiete.

Inšpirujte sa výberom somelierky: Top vína z Francúzska

Čítať viac >

Domaine Chanson = 1000 ročná tradícia výroby vína

12. 01. 2022

Domaine Chanson patrí k najstarším negociantom v Beaune.

Ako negociant predstavuje Chanson to najlepšie z Burgundska už viac ako 250 rokov, pestuje svoje vlastné hrozno a  spolupracuje s inými pestovateľmi. Celková ročná produkcia vinárstva Chanson je menej ako 1 milión fliaš. Predávajú 45 % na domácom trhu a 55 % ide na export.

Čítať viac >

Je tu koniec roka 2021. Otvorte si bublinky!

21. 12. 2021
Žiaden rok si určite nevyslúžil svoj koncoročný pohár šumivého vína viac ako rok 2021. Ak však ešte nemáte zásoby klasických francúzskych bublín čiže…
Čítať viac >

Bollinger Speciál Cuvée Brut 007 Limited Edition

15. 09. 2021
Pri príležitosti septembrového uvedenia filmu Jamesa Bonda „No Time To Die“, predstavujeme novú limitovanú edíciu Champagne Bollinger Speciál Cuvée…
Čítať viac >

Fľaša ako pridaná hodnota k exkluzivite

09. 09. 2021
V dnešnej dobe zohráva dôležitú úlohu pri výbere vín dizajn fľaše, ktorý dáva vínu pridanú hodnotu k predajnosti a odlíšeniu sa. V…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
biele -
Balíček Najlepšie Prosecco
Slovensko
Balíček TOP slovenské vína
mix -
Balíček TOP slovenské vína
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.