offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Whisky v akcii až -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

Blog na tému Albert Bichot

Odísť z témy

Cottage Pie a TIP na víno Beaujolais

22. 11. 2023

Cottage pie alebo aj Shepherd's pie je slaný pastiersky koláč z vareného mletého mäsa pečeného pod zemiakovou kašou. Výborný jesenný pokrm, ktorý zahreje i zasýti. Ku cottage pie odporúčam víno Beaujolais-Villages Nouveau 2023 z vinárstva Albert Bichot.

Čítať viac >

16. november Le Beaujolais Nouveau est arrivé!

14. 11. 2023

Oslava Beaujolais Nouveau je sviatkom nielen pre Francúzov. Poznajú ho aj tí ľudia, ktorí ho nikdy neochutnali. Milovníci mladého vína sa každý rok tešia na tretí štvrtok v novembri. Podľa francúzskych zákonov sa mladé víno uvádza na trh o 12:01, len niekoľko týždňov po zbere hrozna. Oslavy sa konajú po celej krajine aj mimo nej. Teraz už máte príležitosť objednať vína Albert Bichot Beaujolais Villages-Noveau a Beaujolais Noveau ročník 2023 a ochutnávať ich 16. novembra.

Čítať viac >

Prišiel čas na "božolé". BEAUJOLAIS na WinePlanet v predaji!

09. 11. 2022

Mladé Beaujolais Nouveau je celosvetový fenomén. Kedysi v 19. storočí sa v oblasti Beaujolais s láskou vyrábalo víno z odrody Gamay. Skorá a dokonale prispôsobená odroda miestnemu terroiru umožňuje vinohradníkom produkovať ľahké ovocné víno, ktoré je k dispozícii už počas jesene. Príležitosť ochutnať vína Albert Bichot Beaujolais Villages-Noveau a Beaujolais Noveau, najnovší ročník 2022 budete môcť už 16. novembra.

Čítať viac >

Novinky z vinárstva Albert Bichot

14. 06. 2022

Prvýkrát na Slovensku v portfóliu spoločnosti Corner/Wineplanet.sk môžete ochutnať dve nové vína z vinárstva Albert Bichot. Clos de la Roche Grand Cru 2017 a Domaine du Clos Frantin Echezeaux Grand Cru BIO 2018.

TIP: Poznajte na blogu Poklady vinárstva Albert Bichot

Čítať viac >

Svetové vína, ktoré by ste mali určite ochutnať v roku 2022

24. 03. 2022

Najviac prekvapení sa dá prežiť s vínami sveta. Tieto vína disponujú pozoruhodným nadšením pri ich výrobe, vášňou ich autorov, ale aj charakterom pôvodu, ktorý vychádza z dokonalého poznania prostredia, kde vznikajú. S kúpou netreba otáľať, pretože ich ceny rastú rýchlejšie,  než sme očakávali. Rastislav Šuták, someliér WinePlanet a Corner & Co.

Inšpirujte sa: Európske vína, ktoré by ste mali určite ochutnať v roku 2022 , Slovenské vína, ktoré by ste mali určite ochutnať v roku 2022

Čítať viac >

Poklady vinárstva Albert Bichot

07. 01. 2022
Dôležitý obchodník aj pestovateľ v Burgundsku. Vlastní úctyhodných 100 ha vinohradov. Väčšina patrí k tomu najlepšiemu v rámci…
Čítať viac >

Ročník 2021 v Burgundsku

17. 12. 2021
Ročník 2021 bol pre burgundských vinohradníkov výzvou až do posledného dňa. Jarné mrazy v apríli, veľmi skorý začiatok vegetácie až po septembrový…
Čítať viac >

161st Hospices de Beaune 2021 láme rekordy za predaj Pièce des Présidents

28. 11. 2021
V nedeľu 21. novembra 2021 sa konala 161. aukcia vín Hospices de Beaune, ktorú po prvý raz viedol Sotheby’s. Charitatívna aukcia Hospices de Beaune v…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
biele -
Balíček Najlepšie Prosecco
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.