offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Rumový týždeň -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

Blog na tému Champagne Ayala

Odísť z témy

Champagne Rosé - elegancia a rozmanitosť

13. 02. 2024

Jednou z veľmi dôležitých vlastností ružového Champagne je jeho príťažlivosť. Vzhľadom na svoju farbu, od ružovej cez medenú po oranžovú až po lososovú, má svoj pôvab. Zmyselné a elegantné, niet divu, že práve na Valentína sa mnohí obracajú k ružovému Champagne.

Čítať viac >

Ako darovať víno

12. 02. 2024

Vybrať víno môže byť náročné. Červené alebo biele? Mali by ste kúpiť fľašu, dve alebo aj tri? Nenechajte sa však odradiť. Sme tu, aby sme vám pomohli. Náš sprievodca zahŕňa všetky aspekty, či už ide o darček k narodeninám, svadbe alebo výročiu.

Inšpirujte sa: Valentín: Aké vína si vybrať?

Čítať viac >

Valentín: Aké vína si vybrať?

07. 02. 2024

Deň svätého Valentína je chvíľou oslavy lásky a prejavenie uznania niekomu výnimočnému vo vašom živote. Oslavujete Valentína s partnerom alebo s priateľmi? Víno je dokonalým darčekom, ktorý môžete darovať svojmu blízkemu alebo vašej láske ako prekvapenie. Ktorá fľaša je však pre výnimočný večer tá najlepšia?

Inšpirujte sa výberom: Víno na Valentína

Čítať viac >

#ChampagneDay už tento piatok 27. 10.

25. 10. 2023

#ChampagneDay vznikol v roku 2009 z iniciatívy kalifornského blogera Chrisa Oggenfusa. V priebehu rokov sa stal univerzálnym podujatím pre všetkých milovníkov Champagne. Medzinárodný deň Champagne sa oslavuje každý rok a to presne štvrtý októbrový piatok. Tento rok to vychádza práve na 27. 10. 2023. Vychutnajte si štýlové bublinky a urobte si ChampagneDay aj vy.

Využite výnimočnú možnosť získať jedno Champagne zadarmo, akcia 5 + 1 platí len do 1. 11. 2023.

Čítať viac >

Letné drinky so šumivým základom

14. 07. 2023

Šumivé víno je všestranné, dokáže vytvoriť lahodný a osviežujúci koktail na každú príležitosť. Najčastejšie barmani siahajú po fľaši Prosecca, pretože je ľahké a sladšie a dobre si rozumie s ostatnými zložkami koktailu. Ak však chcete zažiť úžasný zážitok, vyskúšajte koktaily so Champagne.

Čítať viac >

Tipy na skvelé ružové vína zo sveta

22. 03. 2023
Ružové víno preklenuje farebný priestor medzi červeným a bielym vínom. Vzhľadom na nárast popularity v posledných rokoch sa mnohí vinári rozhodli…
Čítať viac >

Všetko o Champagne

15. 12. 2022
Champagne je jedným z najobľúbenejších šumivých vín. Nie všetky šumivé vína sú Champagne, ale všetky Champagne sú šumivé vína. Blízkosť Champagne k…
Čítať viac >

Grilovaný losos so šošovicovým šalátom - RECEPT a tip na víno

03. 12. 2021
Lenka si tento krát pre Vás pripravila rýchly a ľahký recept. Grilovaný losos so šošovicovým šalátom je skvelou zdravou náhradou za…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Francúzsko
Rothschild
Rothschild 3 fľaše + drevená darčeková krabica zadarmo
Rothschild 3 flaše v drevenom boxe
Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
biele -
Balíček Najlepšie Prosecco
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.