offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Whisky v akcii až -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

Blog na tému Champagne

Odísť z témy

Champagne Rosé - elegancia a rozmanitosť

13. 02. 2024

Jednou z veľmi dôležitých vlastností ružového Champagne je jeho príťažlivosť. Vzhľadom na svoju farbu, od ružovej cez medenú po oranžovú až po lososovú, má svoj pôvab. Zmyselné a elegantné, niet divu, že práve na Valentína sa mnohí obracajú k ružovému Champagne.

Čítať viac >

Valentín: Aké vína si vybrať?

07. 02. 2024

Deň svätého Valentína je chvíľou oslavy lásky a prejavenie uznania niekomu výnimočnému vo vašom živote. Oslavujete Valentína s partnerom alebo s priateľmi? Víno je dokonalým darčekom, ktorý môžete darovať svojmu blízkemu alebo vašej láske ako prekvapenie. Ktorá fľaša je však pre výnimočný večer tá najlepšia?

Inšpirujte sa výberom: Víno na Valentína

Čítať viac >

Ako dlho vydrží víno po otvorení?

31. 01. 2024

Je to častá otázka každého, kto má otvorenú fľašu vína: Ako dlho vydrží? Životnosť otvorenej fľaše vína sa môže líšiť v závislosti od viacerých faktorov, ako je druh vína, podmienky skladovania a množstvo vzduchu, ktoré sa dostalo do fľaše.

Inšpirujte sa: Ako si otvoriť fľašu vína? Vývrtkou aj bez nej

Čítať viac >

Champagne Palmer & Co – terroir v každom dúšku

16. 01. 2024

V Palmer & Co. vždy pracovali na zlepšovaní kvality svojich Champagne. S vášňou kombinujú odrody, polohy i ročníky až kým nedosiahnu dokonalé cuvée, ktoré odráža ich prácu nielen vo vinohrade, ale aj v pivnici. Pôdy bohaté na kriedu, ľudské umenie a klimatické podmienky spoločne vytvoria symfóniu chutí. Pokračujúci úspech Palmer & Co dokazuje, že všetky prvky hrajú zásadnú úlohu pri vytváraní vynikajúceho Champagne.

Čítať viac >

Najpredávanejšie vína za rok 2023

20. 12. 2023

Rok 2023 sa pomaly blíži ku koncu. Ďakujeme vám, našim zákazníkom, ktorí ste nám prejavili svoju dôveru i tento rok. Vždy vás radi obslúžime v kamenných predajniach v Bratislave – Stará Vajnorská Nivy a Bory a OC Európa v Banskej Bystrici. A samozrejme na našich stránkach wineplanet.sk a wineplanet.cz.

Čítať viac >

#ChampagneDay už tento piatok 27. 10.

25. 10. 2023
#ChampagneDay vznikol v roku 2009 z iniciatívy kalifornského blogera Chrisa Oggenfusa. V priebehu rokov sa stal univerzálnym podujatím pre všetkých…
Čítať viac >

Letné drinky so šumivým základom

14. 07. 2023
Šumivé víno je všestranné, dokáže vytvoriť lahodný a osviežujúci koktail na každú príležitosť. Najčastejšie barmani siahajú po fľaši Prosecca,…
Čítať viac >

Silvester s miliónom bubliniek

19. 12. 2022
Nezabudnite na najdôležitejšiu časť vítania Nového roka - bublinky. Champagne alebo Prosecco je pre niekoho jasná prvá voľba. Ale s toľkými úžasnými…
Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
biele -
Balíček Najlepšie Prosecco
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.