offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Whisky v akcii až -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

Blog na tému Champagne Palmer & Co.

Odísť z témy

#ChampagneDay už tento piatok 27. 10.

25. 10. 2023

#ChampagneDay vznikol v roku 2009 z iniciatívy kalifornského blogera Chrisa Oggenfusa. V priebehu rokov sa stal univerzálnym podujatím pre všetkých milovníkov Champagne. Medzinárodný deň Champagne sa oslavuje každý rok a to presne štvrtý októbrový piatok. Tento rok to vychádza práve na 27. 10. 2023. Vychutnajte si štýlové bublinky a urobte si ChampagneDay aj vy.

Využite výnimočnú možnosť získať jedno Champagne zadarmo, akcia 5 + 1 platí len do 1. 11. 2023.

Čítať viac >

Champagne Palmer opäť na Slovensku

26. 06. 2023

Od svojho vzniku Champagne House Palmer & Co. vždy pracoval na zlepšovaní kvality. Dnes pokračuje v napredovaní tým, že presadzuje základné hodnoty, vyváženosť a eleganciu. Pre Champagne Palmer & Co je vytvorenie cuvée rovnako dielom prírody ako človeka. Harmonicky a s vášňou kombinujú odrody hrozna, polohy, ročníky a rezervné vína, až kým nedosiahnu dokonalé cuvée, ktoré odráža prácu vinohradníka a vinára. A práve preto sme sa v Corneri rozhodli zaradiť Champagne Palmer & Co. opäť do portfólia.

Čítať viac >

Preskúmajte témy

Najviac čítané

Prečítajte si Taste & Enjoy

 

Taliansko
Balíček Najlepšie Prosecco
biele -
Balíček Najlepšie Prosecco
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.