offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Whisky v akcii až -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

Mumm (1)

G.H.MUMM je Champagne House založený v Remeši v roku 1827. Mum Champagne House sa nachádza v Remeši a je ukotvený v srdci viníc Champagne od roku 1827 a od svojho vzniku pestuje dokonalosť, vášeň pre pôdu a snahu o inovácie. Od kráľovských dvorov po najväčšie stoly vo Francúzsku a dokonca až po dobývanie vesmíru, Maison Mumm vždy dokázala zostať verná svojmu heslu: „Len to najlepšie“. G.H.MUMM je Champagne House založený v Remeši v roku 1827. Mum Champagne House sa nachádza v Remeši a je ukotvený v srdci viníc Champagne od roku… Čítať viac

Filter
Filter
Farba
Druh
Cukornatosť
Odroda
Krajina
Oblasť
Značka
Ročník
Hodnotenie
Objem
Balenie
Cena
Dostupnosť
Viac filtrov
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

Mumm

Poslaním Maison Mumm je vytvárať výnimočné vína z toho najlepšieho z oblasti Champagne. Od spracovania vínnej révy po výrobu vína, od miešania až po stáčanie do fliaš, dom zachováva pôvodné, náročné a odvážne know-how. Šampanské Mummy vyjadrujú všetko bohatstvo šampanského terroir a vypovedajú o dvoch storočiach know-how pri vytváraní výnimočných vín. Vyznačujú sa svojou štruktúrou, komplexnosťou, sviežosťou a ovocnou bohatosťou Pinot Noir, ktorá robí štýl Mumm jedinečným. Táto cuvée povyšujú ochutnávanie na úroveň ozajstného umenia žiť.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.