UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Pozrieť pravidlá. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

La Marca (6)

Dnes je La Marca jedným z najvýznamnejších talianskych výrobcov šumivého vína. Viac ako päťdesiat rokov histórie. Podporuje vinohradníkov pri pestovaní hrozna a slúži ako obchodná platforma na podporu predaja Prosecca. Dnes je La Marca jedným z najvýznamnejších talianskych výrobcov šumivého vína. Viac ako päťdesiat rokov histórie. Podporuje vinohradníkov pri… Čítať viac

Filter
Filter
Farba
Druh
Cukornatosť
Odroda
Krajina
Oblasť
Značka
Ročník
Hodnotenie
Objem
Balenie
Cena
Dostupnosť
Viac filtrov
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

La Marca

La Marca bola založená v roku 1968. Zastupuje 5 000 miestnych pestovateľov hrozna v regióne Veneto. Spoločnosť je pomenovaná podľa miesta svojho pôvodu, La Marca Trevigiana, ktorá sa nachádza v srdci provincie Treviso, medzi rovinami a kopcami oblastí Conegliano-Valdobbiadene. Treviso, hlavné mesto Talianska pre Prosecco, sa nachádza len hodinu jazdy od Benátok, sa môže pochváliť výhľadom na Jadranské more na jednej strane a na Dolomity na druhej strane. Spoločnosť vlastní viac ako 15 000 hektárov viníc. Na väčšine týchto vinohradov sa pestuje odroda Glera. Dušou a silou La Marca je deväť vlastníkov družstevných vinárstiev, ktoré sa nachádzajú v celom regióne Treviso, od plání až po očarujúce krásne kopce Conegliano a Valdobbiadene, ktoré sú od roku 2019 súčasťou svetového dedičstva. La Marca prináša chuť La Dolce Vita prostredníctvom šumivých vín, vrúcnej talianskej pohostinnosti a prístupného štýlu, ktoré sa spojili a vytvorili z La Marca najobľúbenejšiu značku šumivých vín v Amerike.

La Marca dosiahla certifikáciu „Sustainable Winery“. „Ako družstevné vinárstvo je udržateľnosť súčasťou DNA spoločnosti,“ vysvetľuje prezident Valerio Cescon. Táto certifikácia je jednou z najkompletnejších, ktoré môže spoločnosť prijať, pretože je založená na integrovanom prístupe, ktorý spája ekonomické, environmentálne a sociálne aspekty. 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.