UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Pozrieť pravidlá. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

Finca Agostino (6)

Rodina Agostino založila v roku 2003 v Mendoze spoločnosť Agostino wine group s víziou, že neexistuje žiadny limit na to, čo sa dá vyrobiť. S touto víziou sa rozhodli priniesť tie najkvalitnejšie argentínske vína do celého sveta. V Mendoze vidia veľký potenciál. Rodina Agostino založila v roku 2003 v Mendoze spoločnosť Agostino wine group s víziou, že neexistuje žiadny limit na to, čo sa dá vyrobiť. S touto… Čítať viac

Filter
Filter
Farba
Druh
Cukornatosť
Odroda
Krajina
Oblasť
Značka
Ročník
Hodnotenie
Objem
Balenie
Cena
Dostupnosť
Viac filtrov
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

Finca Agostino

CASA AGOSTINO - Vinárstvo je postavené v srdci Barrancas, obklopené malebnými záhradami a fontánami. Slávnostne bolo otvorené v roku 2005. Vinárstvo s nerezovými nádržami s objemom 2 milióny litrov a 1 milión litrov v utesnených betónových bazénoch. Najnovšia technológia na zber, lisovanie, výrobu vína a plnenie do fliaš. Víno zreje vo francúzskych a amerických sudoch v unikátnej pivnici v podzemnom tuneli, ktorý spája vinárstvo a rodinný dom. Barrancas je jedinečne bohatý región, pretože ťaží z rieky Mendoza, ktorá kedysi pretekala cez vinárstvo. Aluviálne kamenisté pôdy umožňujú zbierať hrozno výnimočnej kvality a intenzívnej vône. Teplé dni a chladné noci umožňujú hroznu dosiahnuť optimálnu zrelosť. 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.