offerBox
1

3. 5. - Degustácia vín El Coto s 5-chodovou večerou v Hoteli Elizabeth

offerImage

Pozývame vás na degustáciu vín El Coto do Hotela Elizabeth, ktorý sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým hradom. Môžete sa tešiť na kvalitné španielske vína El Coto, ktoré budú podávané k 5-chodovej degustačnej večeri. 

Čítať viac

3+1 ZADARMO na ovocné vína Miluron s kódom RIBEZLA

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Alfa Crux (4)

Rodina Agostino založila v roku 2003 v Mendoze spoločnosť Agostino wine group s víziou, že neexistuje žiadny limit na to, čo sa dá vyrobiť. S touto víziou sa rozhodli priniesť tie najkvalitnejšie argentínske vína do celého sveta. V Mendoze vidia veľký potenciál. Rodina Agostino založila v roku 2003 v Mendoze spoločnosť Agostino wine group s víziou, že neexistuje žiadny limit na to, čo sa dá vyrobiť. S touto… Čítať viac

Filter
Filter
Farba
Druh
Cukornatosť
Odroda
Krajina
Oblasť
Značka
Ročník
Hodnotenie
Objem
Balenie
Cena
Dostupnosť
Viac filtrov
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

Alfa Crux

ALFA CRUX - Vinárstvo O Fournier v Argentíne bolo predané rodine Agostino v roku 2018. Vinárstvo O Fournier v údolí Uco v Mendoze bolo dieťaťom bývalého bankára Josého Manuela Ortegu, ktorý vlastní aj vinárstva v Čile a Španielsku. Ortega kúpil 263 hektárov začiatkom roku 2000 a údajne investoval viac ako 20 miliónov eur do najmodernejšieho vinárstva a viníc na výrobu značiek vín vrátane Alpha Crux, Beta Crux a Urban Uco. Futuristické a moderné vinárstvo Alfa Crux je architektonickým umeleckým dielom, členené v niekoľkých budovách, vďaka čomu sú procesy výroby vína a doplnkové využitie nezávislé vo vzájomne prepojených priestoroch. Výrobná linka začína dvoma ramenami, ktoré sa otvárajú, aby prijali hrozno a odtiaľ spúšťajú proces gravitáciou. Každá bobuľa hrozna sa starostlivo vyberie a potom sa uloží do nerezových tankov umiestnených na nižšej úrovni. Otvorená plechová strecha s tenkým okrajom zakrýva a chráni pracovnú plochu. 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.