UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Set rum 1+1 = Kúp Red Bonny získaj Sea Pirate . Pozrieť set

Sklo a doplnky Enomatic (1)

Enomatic servis vína
Enomatic servis vína
Filter
Filter
Druh
Značka
Objem
Balenie
Krajina pôvodu produktu
Cena
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

Systém na servis vína

Enomatic je zariadenie, ktoré umožňuje servírovať víno z fľaše po pohári, a to v časovom horizonte niekoľkých týždňov. Výhodou Enomaticu je možnosť a dostupnosť ochutnať víno v menšom objeme, bez nutnosti kúpiť si celú fľašu. Enomatic je zariadenie, ktoré umožňuje servírovať víno z fľaše po pohári, a to v časovom horizonte niekoľkých týždňov. Výhodou Enomaticu je možnosť a… Čítať viac

Enomatic

Eno One black 220-240V
Enomatic Eno One black 220-240V Plug version
3 036 / ks
Na sklade

Systém na servis vína

Enomatic pracuje na princípe tlaku, váhy a objemu dusíka alebo argónu, ktorý pomáha odčerpať víno z fľaše za pomoci hadičky a zároveň pôsobí v prostredí ako konzervant. Systém využíva stabilnú teplotu a vertikálnu polohu uskladnenia fľaše. Enomatic vyzerá ako efektná chladnička na vína. Dômyselný spôsob zapojenia, kalibrácie vín, funkčnosti prakticky vylučuje nesprávne používanie Enomaticu. Viacero verzií Enomaticu pre dve a viac fliaš zohľadňuje možnosti prevádzky, kde sa ocitne.

Enomatic je určený je na servis tichých vín vo všetkých štýloch, farbách a druhu uzáveru. Najčastejšie sa používa pre suché biele, ružové a červené vína. S používaním sladkých vín je vzhľadom na vyšší obsah cukru náchylnejší na čistenie. Jeho vnútorná časť sa dá upraviť podľa požiadaviek klienta s variabilným chladením, zvlášť pre biele, ružové a červené vína.

Najvyššie modely umožňujú samoobslužný servis na základe čipovej karty s kreditom. Dávkovanie sa dá nastaviť od 25cl po 200cl. Enomatic môže komunikovať s počítačom pre kontrolu a prehľad servisných intervalov. Čistenie a údržba závisia od spôsobu používania. Čím častejšie sa Enomatic používa, tým jednoduchšie sa čistí. Enomatic na okrasu alebo dekoráciu môže svojimi servisnými nákladmi zaskočiť najviac.

Najčastejšou otázkou je požadovaná dĺžka senzorickej kvality vín, ktoré sa cez Enomatic ponúkajú. Tá sa pochopiteľne odvíja od kvality vín bez ohľadu. Fľaša jednoduchšieho vína vydrží od 4 do 6 týždňov. Komplexné a bohaté vína s potenciálom na archiváciu od 6-8 týždňov. Táto doba bezpečne zaručí spotrebu a predaj vín bez straty na ich kvalite. Touto schopnosťou sú vybavené všetky modely.

Ak máte záujem o rôzne modely Enomaticu, z pohľadu počtu fliaš a dizajnu, kontaktujte priamo distribútora Corner & Co.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.