Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Villa Maria získala 12 medailových ocenení

Villa Maria získala 12 medailových ocenení

Villa Maria
Svetové vinárstva

Povesť Villa Marie ako najuznávanejšieho a najspoľahlivejšieho vinárstva na Novom Zélande bola v tomto roku opäť potvrdená na Royal Easter Show Wine Awards, pričom vyhrala tri trofeje a 12 zlatých medailí v celom spektre odrôd. 


Villa Maria vyhrala 12 zlatých medailí na Royal Easter Show Wine Awards.

 

Villa Maria získala cenu "Heritage Class 2019 Rosebowl Trophy" za víno Villa Maria Reserve Hawkes Bay Syrah ročník 2006, 2010 a 2016. Kategória s názvom "Heritage Category" identifikuje a odmeňuje víno, ktorá má stále výnimočnú kvalitu a dokázalo časom vyvinúť eleganciu a komplexnosť.

Objavte vína Villa Maria v našom eshope.

Prestížne ocenenie

Dlhodobo oceňované víno Villa Maria Reserve Gimblett Gravels Hawkes Bay Cabernet Sauvignon Merlot 2016 znova potvrdilo titul šampióna a získal cenu  "Champion Cabernet Sauvignon and Blend Trophy". Víno Villa Maria Cellar Selection Marlborough Pinot Gris 2018 vyhralo ocenenie  "Champion Pinot Gris Trophy".

„Toto sú úžasné úspechy, najmä pre náš Cellar Selection Pinot Gris, ktorý je milovaný mnohými ľuďmi z Nového Zélandu i v zahraničí. Je mi potešením vidieť uznanie, ktoré si zaslúži a je to veľké uznanie pre náš vinársky tím, “ povedal zakladateľ a prezident Villa Marie Sir George Fistonich. 

„Tieto výsledky sú zásluhou nášho tímu, skvelých viníc a našej absolútnej vášne a neochvejného záväzku vyrábať vína svetovej triedy. Sme hrdí na Nový Zéland a na rodinu a tiež nesmierne hrdí na to, čo celý vinársky priemysel Nového Zélandu dosiahol v tomto krátkom čase na celom svete. V tomto odvetví máme silnú konkurenciu a to nás podnecuje k tomu, aby sme sa naďalej usilovali o to, aby sme boli najlepší a posilnili miesto Nového Zélandu na svetovej scéne,“ povedal Sir George.

 

Zlaté medaile

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.