Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Víno pre každú návštevu – party balíček Reya

Víno pre každú návštevu – party balíček Reya

Reya

Reya bola čarovná bohyňa, ktorá darovala zemi víno. Už od svojho zrodu prinášalo bohom dobrú náladu a povznášajúce pocity. A dnes pre vás Reya vyberá víno z rôznych krajín, víno s výbornou chuťou ale aj cenou.

Vína sú určené pre všetkých ľudí, ktorí si užívajú život, dokážu občas spomaliť a precítiť naplno každý okamih. 


Vyskúšajte Party balíček Reya. Teraz získate 6 vín Reya s 15% zľavou. 

 

Nestrácajte čas výberom vína na voľný víkend, na návštevu priateľov, či víkend na chate. Reya je ideálnym výberom vína na vašu párty.

Ponúkame vám krátky návod ako sa dá stráviť krásny deň voľna v kombinácii s vínom Reya. Aby sme vám uľahčili výber a nákup pripravili sme pre vás Party balíček Reya

 

 

Začnite Proseccom

Priatelia klopú na dvere a vy ich môžete privítať fľašou vychladeného Prosecca. Na výber máte Reya Prosecco, chuť zeleného jablka a citrónu kombinovaná s jemným zvyškovým cukrom a príjemnými kyselinkami. Veď predsa, čo je krajšie ako začať z voľna osviežujúcimi bublinkami.

Reya Valdobbiadene Prosecco Superiore je vyššia kategória vína, ktorá vám ponúkne jemnejšie perlenie, výraznejšiu chuť zelených jabĺk a limetky doplnenú o stopy lúčnych kvetín a vinohradníckej broskyne. Spolu s výborne zapracovaným zvyškovým cukrom máte pred sebou naozaj výnimočne univerzálny produkt vhodný na popíjanie kedykoľvek.

 

Rizlingy na porovnanie

Po perlivom privítaní vyskúšajte porovnať dva Rizlingy. Budete k tomu potrebovať dobrú náladu a aspoň dvoch parťákov. Polosuchý Reya Riesling 2016 pochádza z Nemecka z oblasti Mosel a suchý Reya Magna Rizling rýnsky 2013 sa zrodil na Slovensku. 

Degustujte, hodnoťte a zabávajte sa. Každé víno bude iné, Reya Riesling je vo vôni plný citrusového ovocia a čerstvého jabĺčka so šťavnatou, sviežou chuťou a s veľmi príjemným, sladkastým omamným záverom.

Druhý je Reya Magna Rizling rýnsky 2013, plné extraktívne víno tmavšej žltej farby, s vôňou prezretého exotického ovocia a stopou petroleja.

 

 Foto: Femina

Víno k dezertu

K jemne sladkému dezertu po večeri, napríklad pistáciovej panna cotte sa vám bude výborne hodiť Reya Moscato 2014, elegantné vyzreté biele víno, vôňa hrozna a zrelého žltého jablka s náznakom muškátov, chuť príjemne sladká.  Ak neholdujete dezertom nevadí, toto víno je taktiež ako stvorené na poobedné ničnerobenie, tzv. siestu.

Vždy niekto pije červené

V balíčku vám zostáva ešte Reya Vicomté D 'Aumelas 2017 - Veselé červené víno s krásnym predstavením bobuľového ovocia a lesných plodov. Ak vás zaujme vôňa, pripravte sa na šťavnatú chuť malín a ríbezlí s ľahkým a nekomplikovaným záverom. Skrátka víno ideálne k večeri s priateľmi či na romantické posedenie vo dvojici.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.