Doprava zadarmo nad 50 EUR 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade Viac ako 25 rokov na trhu
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter

Výhodné balíčky El Coto s darčekovým obalom zadarmo. Viac info tu.

Vyhrajte vstupenky na Strekovský festival vína

Vyhrajte vstupenky na Strekovský festival vína

Château Modra
VÍNO NATURAL Domin & Kušický
Fundus Regius
Masaryk

Milujete víno? Tak nesmiete chýbať na 11. Strekovskom festivale vína, ktorý sa koná 19.- 20. 7. 2019! Na mieste sa môžete zoznámiť s mnohými vinármi a v jedinečnom prostredí ochutnať unikátne a výborné vína.

Vyhrajte s WinePlanet dve vstupenky na festival zadarmo! Súťaž beží na našom Facebooku od 3.7. do 10.7.


„Príďte, zažite a zostaňte! Jedzte, pite, zabávajte sa v strekovských viniciach.”

 

11. Strekovský festival vína oboznámi návštevníkov s tradičnými remeslami a miestnymi zvykmi. Hostia sa môžu zoznámiť s namáhavou a jedinečnou prácou vinárov a ochutnať ich unikátne a vzácne vína. Vína ponúka 60 vinárov zo siedmych krajín, ktorí ponúkajú rarity pripravované s láskou. Návštevníci majú možnosť nielen ochutnávať, ale aj porovnávať chute jednotlivých vinárskych oblastí.

Radi by ste navštívili festival zadarmo? Na našom Facebooku práve prebieha súťaž o dve vstupenky.

 

Festival vína a zážitkov

Ryby, divina, koláč a rôzne gastronomické špeciality. O vašu zábavu sa postarajú aj ďalšie akcie: pouliční muzikanti, známi umelci, folklórne súbory, veselá cigánska hudba, záhrada plná hier pre deti… Strávte víkend plný chutí, zážitkov medzi vínnymi pivnicami v Strekove a prežite nádhernú atmosféru festivalu.

Motto festivalu, „Slobodná Strekovská vínna republika” je metafora, ktorá zastáva trvanlivé hodnoty poskytujúce slobodu a odoláva voči povrchným hodnotám. Strekovské vinice sú stále na tom istom mieste, sú hlboko zakorenené do zeme nad dedinou. Čas s nimi nepohol. Vinice majú vlastnú vnútornú slobodu, ktorá odoláva povrchnému správaniu človeka. V tomto roku vás na vínnom festivale čaká viac ako 60 vinárov zo siedmych krajín strednej Európy.

Všetky informácie o festivale nájdete na stránke strekovského festivalu.

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.