Doprava zadarmo nad 50 EUR 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade Viac ako 25 rokov na trhu
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter

Vyberte pekné víno na Valentína. Inšpirácie pre vás

Ríbezľové víno získalo zlatú medailu

Ríbezľové víno získalo zlatú medailu

Miluron
Ovocné víno
Slovenské vinárstva

Slovenské ovocné vína sú oceňované po celom svete. Jedným z príkladov sú vína vinárstva Miluron, ktoré nedávno získali krásne ocenenia.

Už ste objavili pozitívny vplyv ríbezľáku na zdravie?


Ríbezľové víno obľubujú dámy, ale čoraz viac priaznivcov má aj medzi pánmi. 

 

Bratislavské vinárstvo Miluron na prestížnej medzinárodnej súťaži Terravino v Izraeli získalo zlatú medailu s vínom z čiernych ribezlí. To isté víno získalo nejvyššie ocenenenie zámorskej súťaže Great America 2019.

Ďalšie zlato získalo i sladké víno Bazovinka, a to v súťaži Finger Lakes International Wine Competition 2019 v USA a Patriot Čučoriedkové víno v súťaži v San Franciscu. Všetky vína nájdete v našom eshope.

 

 

Miluron miluje ovocie

Miluron je mladé slovenské vinárstvo, ktoré sa snaží svojim inovatívnym prístupom priniesť nové nepoznané chute. Vinárstvo je zamerané na výrobu ovocných vín, čím zaručuje vysokú profesionalitu a kvalitu v tejto oblasti.  Dobrý nápad, šikovné ruky a chuť spraviť niečo výnimočné spojila tých správnych ľudí do značky "miluron". 

Tradičná receptúra predkov dala základ pre vznik obľúbeného čučoriedkového vína a kreativita technológov priviedla Miluron k rozšíreniu sortimentu o brusnicové víno, víno z čiernych ríbezlí a ďalšie. Cieľom je vyrábať exkluzívne ovocné vína z poctivých surovín zo Slovenska.

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.