offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Whisky v akcii až -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

Winery header

Estandon

Vína Estandon sú autentické ružové vína z Provence. Zrodili sa z dlhej histórie krajiny, ktorá sa nepodobá žiadnej inej a jedinečného podnebia. 

Už viac ako 50 rokov v Estandon spájajú know-how a znalosti o terroire, aby vyjadrili spôsob provensálskeho života vo forme vín, ktoré ponúkajú potešenie z pitia. V každom víne Estandon nájdete lásku k prírode.

Dnes Estandon patrí k špičkovým výrobcom bio vín v regióne Provence. Výsadba stromov vo vinohradoch a využívanie rastlinného krytu patria k environmentálnym opatreniam, ktoré pomáhajú zachovať živú pôdu a biodiverzitu. Vo vinárstve sa používajú ľahké fľaše a korkové zátky vyrobených z provensálskeho korku. Kapsule sú vyrobené z biomateriálov, etikety sú ľahšie a kartóny sú vyrobené z udržateľne obhospodarovaných lesov. Estandon podporuje výsadbu korkového dubu v Provensálsku. Ročná produkcia je viac ako 2 milióny fliaš. Od roku 2009 je Estandon certifikovaný na najvyššej úrovni IFS (International Food Standard). Hodnotenie AFAQ 26000 tiež zaručuje, že Estadon je zaviazaný k sociálnej, environmentálnej a ekonomickej zodpovednosti. Zárukou kvality vín Estandon je kvalita viníc a pivníc spolu so všetkými ľuďmi, ktorí vo firme pracujú, ale aj inováciami, ktoré zaraďujú do výrobného procesu, pričom vždy rešpektujú životné prostredie. Konzistentnosť, kvalita a služby vždy boli a sú strategické zložky, vďaka ktorým je Estandon úspešný.

ĎALŠIE SÚVISIACE PRODUKTY

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.