offerBox
1

13. 12.- MasterClass Darroze na Starej Vajnorskej

offerImage

Na záver roka sme pre vás pripravili naozajstnú lahôdku – MasterClass Armagnac Darroze. Sú to autentické destiláty z malých, rodinných páleníc, ktoré rodina Darroze necháva zrieť vo svojich pivniciach v Rochefort a Labastide d´Armagnac.

Čítať viac
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
29. 9. - MasterClass Laporte
Konalo sa.

29. 9. - MasterClass Laporte

Séria degustácii pokračuje po letnej prestávke ďalej. Pozývame vás na MasterClass s vínami z vinárstva Laporte v Sancerre. Rodinná doména, ktorá patrila medzi prvé, ktoré začali obhospodarovať svoje vinice v ekologickom režime. Vďaka rodinnému zázemiu a filozofii, sa ich vína stávajú mimoriadne vyhľadávanými po celom svete. Väčšina z nich sa predáva len na základe alokácie vopred. K dokonalému vyjadreniu konceptu terroiru im napomáha vlastníctvo unikátnych parciel, ako napr. Le Rochoy v Sancerre alebo La Beaussoppet v Pouilly-Fumé. Medzi ôsmimi vínami na degustácii bude prvý krát na Slovensku aj unikátne Grand Rochoy!


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

MasterClass Laporte
MasterClass Laporte
50 / ks
Zostáva už len 0 ks

Degustáciou vás bude sprevádzať someliér Rastislav Šuták .

Dátum a miesto konania:  29.9.2022 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.