offerBox
1

28. 9. - Degustácia Cabernet Sauvignon v Bory Mall

offerImage

Pozývame vás na degustácii, kde budete mať možnosť prechutnať 6 vzoriek z rôznych krajín.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Slovenské vinobranie - 6. najlacnejšie víno v košíku zadarmo . Ukázať slovenské vína.

Wellness s Villa Maria – Súťaž o pobyt v hoteli Lesná

Wellness s Villa Maria – Súťaž o pobyt v hoteli Lesná

Vyhrajte pobyt v hoteli Lesná**** vo Vysokých Tatrách. Výherný poukaz platí na 2 noci pre 2 osoby v apartmáne Superior Suite s polpenziou a neobmedzeným welness.

Do súťaže sa zapojíte kúpou akéhokoľvek vína Villa Maria počas trvania súťaže do 29. 9. 2023 a to na www.wineplanet.sk alebo v ktorejkoľvek vínotéke WinePlanet. Dňa 29. 9. o 15:00 vyžrebujeme jedného výhercu tohto krásneho pobytu v hoteli s výhľadom na Lomnický štít. Pravidlá súťaže.


Hotel Lesná**** Superior v obci Stará Lesná, v podhorí Vysokých Tatier, je oázou relaxu so štýlovým ubytovaním, unikátnym wellness a prvým, jediným Spa by L´Occitane na Slovensku, vychýrenou kuchyňou pod vedením Petra Ďurča a najmä osobným prístupom k hosťom. Hotel Lesná je adult friendly hotel a ponúka ubytovanie v apartmánoch najvyššieho európskeho štandardu. Dokonalé prostredie, ktoré vám umožní zregenerovať svoje sily, oddávať sa rozmaznávaniu a vychutnať pôžitok z dokonalého oddychu s vínom Villa Maria v pohári.

Villa Maria je obľúbená značka vína spájajúca sa s Novým Zélandom a dokonalým Sauvignon Blanc. Od roku 1961, kedy bolo vinárstvo založené, prešlo obrovský kus cesty. Okrem ikonickej odrody Sauvignon Blanc typickej pre Nový Zéland, vinárstvo dnes pestuje ďalších 27 odrôd. Pod vedením majiteľa Sir Georga Fistonicha Villa Maria patrí k najlepším a k najúspešnejším vinárstvam Nového Zélandu.

Vinohrady vinárstva Villa Maria sa nachádzajú v štyroch oblastiach ostrova - Auckland, kde vinárstvo aj sídli, ďalej Hawkes Bay, Gisborne a Marlborough. Villa Maria kladie veľký dôraz práve na vinohrady, ktoré prechádzajú postupne do režimu organic. Udržateľnosť sa začína vo vinici a pokračuje cez všetky aspekty procesu výroby vína. Iba v minulom roku vysadili vo vinohradoch vyše 700 kg semien divých rastlín, aby pritiahli užitočný hmyz a podporili biodiverzitu. Vinárstvo podniká kroky smerom k nulovému odpadu, znižuje emisie uhlíka a sústreďuje sa na výrobu organických vín. Už v  roku 1999 zaviedli vo vinárstve ekologické zásady. V 2007 Villa Maria dosiahla medzinárodne uznávanú certifikáciu BioGro Organic pre 21 hektárový blok v Hawkes Bay a sa stala prvým vinárstvom na Novom Zélande, ktoré získalo certifikát BioGro. V súčasnosti je ekologicky spravovaných viac ako 30% (100 hektárov) viníc.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.