UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste víno PAVELKA v košíku zadarmo. Namixujte si set

Súťaž o pobyt na zámku Šimák Zámok Pezinok - Výherca

Súťaž o pobyt na zámku Šimák Zámok Pezinok - Výherca

Šimák Zámok Pezinok

Súťaž ukončená!

Výhercom dvojdňového pobytu na zámku Šimák Zámok Pezinok sa stal pán J. Antošík, ktorého sme kontaktovali emailom. Srdečne gratulujeme!

Pozrieť vína vinárstva Šimák Zámok Pezinok


JÚNOVÁ SÚŤAŽ o pobyt na zámku Šimák Zámok Pezinok

Súťaž trvala do konca júna 2021. Zapojiť ste sa mohli kúpou vína Šimák Zámok Pezinok. Zo všetkých zákazníkov, ktorí si na stránke www.wineplanet.sk kúpili počas júna jedno alebo viac vín značky Šimák Zámok Pezinok sme vyžrebovali výhercu nádherného pobytu na zámku. Pravidlá súťaže.

Výherný balíček zahŕňa:

  • Dvojdňový pobyt pre 2 osoby na zámku v Palace Art Hotel v luxusnom apartmáne
  • Degustáciu vín pre 2 osoby v pivničných priestoroch vinárstva Šimák Zámok Pezinok

Žrebovanie prebehlo 6. 7. 2021

Palace Art Hotel Pezinok s grófskou umeleckou atmosférou rodu Pálffyovcov dáva osemsto ročnému zámku život. Energiu kolobehu ľudských dní, záhradu štyroch ročných období a priestor storočí. Kultivované súkromie pre klientov v pohodlí izieb a apartmánov.

Objavte všetky vína Šimák Zámok Pezinok

Vína ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Vína Šimák Zámok Pezinok v edícii Roman Janoušek sa rodia v takmer tajomných pivničných priestoroch Pezinského zámku. Víno sa vyrába z hrozna vlastných viníc z juhu Slovenska. V Dubníku a Svodíne, kde vinártsvo pestuje vinič hroznorodý na ploche 100ha.

Vinohrady ležia vo vychytenom strekovskom vinohradníckom rajóne na juhu Slovenska. Na malebných svahoch v obci Dubník, v nadmorskej výške 245 metrov, obhospodarujú takmer 70 hektárov viníc. V neďalekom Svodíne je to ďalších 22 hektárov. Vinohrady v Dubníku a Svodíne sú známe vynikajúcou Frankovkou modrou a Rizlingom Rýnskym. Vysokú kvalitu dosahuje Cabernet Sauvignon, Rulandské šedé, Chardonnay, Sauvignon, Rizling Vlašský, Veltlinské zelené ale aj ďalšie odrody.

Vinárstvo Šimák Zámok Pezinok ponúka pestrú paletu poctivých odrodových vín doplnenú odvážnymi asamblážami.

 

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.