Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Moët & Chandon Grand Day prináša umenie oslavovať

Moët & Chandon Grand Day prináša umenie oslavovať

Šampanské

Francúzsky šampanský dom poteší svet 9. júna prípitkami na oslavu špeciálnych momentov života. 

Tento rok Moët & Chandon ohlásil svoj každoročný Moët & Chandon Grand Day, deň žiariacich osláv po celom svete. Počas 24 hodín sa stretnú priatelia a hostia tohto šampanského domu, aby pozdvihli svoje poháre so šampanským.  Práve 9. júna sa uskutoční celosvetový prípitok na výnimočné momenty, ktoré prinášajú radosť do našich životov.


Moët & Chandon premenoval „Moët Party Day“ stretnutia, ktoré začali v roku 2016, na Moët Grand Day. Pokračuje tak v tradícii osláv v trblietavejšom štýle naplánovaných pre Moët & Chandon vo viac ako 80-tich krajinách sveta. Tieto oslavy spoja viac ako milión ľudí od Hong Kongu po Lagos a do Ženevy po Montreal. Od rána až do noci bude Moët & Chandon pripíjať bublinkami na každej z osláv konaných po celom svete s jedinečnou radou šampanských vín.

moetparty.jpgMoet-Chandon-Logo-MoetGrandDay-PosiQuadri-Black-White-Gold-Red-Logo with date.jpg

Značka Moët & Chandon je dnes synonymom osláv vyplývajúcich z 275 ročnej tradície, kedy značka spájala „umenie žiť“ so svojím vlastným umením „osláv špeciálnych momentov“. Táto skutočnosť vytvorila z Moët & Chandon vynikajúcu voľbu pre oslavy intímnych momentov ako aj dôležitých míľnikov úspechu v živote človeka. Počas Moët & Chandon Grand Day, zdieľame so svetom čaro šampanského a oslavujeme deň zasvätený radosti zo života.

K oslave sa pripája aj Slovensko a Moët & Chandon Grand Day oslávime v Marina Cafe Hamuliakovo. Radi Vás privítame o 21:00 na oslave.

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.