offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA

Kúpte Villa Maria a vyhrajte! Hrá sa o wellness víkend v Tatrách, lístky na Párty s Villa Maria a vína za 300 . Zapojte sa.

Možnosti platby

Nákup vína online

Pri nákupe tovaru v internetovom obchode www.wineplanet.sk môžete platiť viacerými spôsobmi:

  • Platba kartou - Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, kde zadáte online platbu vašou kartou. Pre realizáciu platieb využívame bezpečnú a rýchlu službu TatraPay. Ako platiť cez TatraPay - návod.
  • Rýchly online prevod - online platobná služba cez GoPay, ide o platbu pomocou online platobnej brány vašej banky, o jej úhrade dostávame okamžitú informáciu a tovar môžeme hneď expedovať. V súčasnosti podporujeme online platbu cez VÚB banku, Tatra banku, Slovenskú sporiteľňu, Unicredit banku, Prima banku, ČSOB a Poštovú banku.  
  • Paypal - moderný a bezpečný spôsob v prostredí online nákupov a platieb. 
  • Bankový prevod - Inštrukcie k platbe prevodom (číslo účtu, variabilný symbol) obdržíte po dokončení objednávky. Spracovanie objednávky bude zahájené až po prijatí platby.
  • Pri odovzdaní hotovosť/karta -  ide o dobierku prostredníctvom kuriéra, za dobierku platíte len administratívny poplatok. Úhrada prebehne v hotovosti alebo cez platobný terminál kuriéra. 

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH podľa platnej legislatívy.

Dodací list a faktúra

Dodací list je pribalený v zásielke s tovarom alebo odovzdaný pri osobnom prevzatí tovaru. Daňový doklad (faktúra) je zasielaná v elektronickej podobe na vašu e-mailovú adresu. Ak doklad chýba alebo nebola doručená faktúra v elektronickej podobe, prosíme informuje nás čo najskôr cez naše kontaktné údaje.

 

 

Platobné možnosti pri osobnom odbere vo WinePlanet

Tovar si môžete prevziať osobne vo vínotékach WinePlanet alebo priamo v skladových priestoroch. Pri osobnom odbere sú k dispozícii tieto možnosti platby:

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH podľa platnej legislatívy.