UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Pozrieť pravidlá. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

Winery header

Hola!

Značku Cava ¡Hola! vytvorili v roku 2014 dvaja belgickí podnikatelia, Christopher Heirwegh a Christel Weemaes, ktorí sa presťahovali do Barcelony so snom vytvoriť najlepšiu organickú Cavu. Dnes po desiatich rokoch vyvážajú približne 85 % produkcie Cavy do 25 krajín sveta. 

Hrozno vinárstvo nakupuje z konkrétnych vinohradov od vinohradníkov, s ktorými majú dlhodobé zmluvy. Vinohrady ležia vysoko v horách 500 metrov nad morom v blízkosti vinárstva. Spolu s vinohradníkmi vysadili najmladší blok vysoko v horách na unikátnych terasách, ktoré poskytujú podzemnú drenáž, systém, ktorý odvádza dažďovú vodu, aby umožnil včasný rast koreňov v optimálnych podmienkach. Aluviálna, hlinitá pôda je jednou z najväčších hodnôt vinárstva. Zber sa robí ručne v nočných hodinách, aby sa zabezpečila jeho optimálna kvalita a zabránilo sa  prirodzenej oxidácii pred lisovaním.

Od roku 2016 vo vinohradoch nepoužívajú žiadne chemikálie a znižuje sa aj používanie siričitanov na minimum. Všetky šumivé vína sú certifikované ako organické a vegánske. ¡HOLA! patrí medzi prvé vinárstva, ktoré prijali ekologické poľnohospodárstvo pre všetky svoje vína a od roku 2019 získali európsku ECO certifikáciu. Pomaly sa vo vinárstve prijímajú biodynamické princípy, vrátane kompostovania, privádzania zvierat a začlenenia lunárneho kalendára.

ĎALŠIE SÚVISIACE PRODUKTY

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.