offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Kúpte Villa Maria a vyhrajte! Hrá sa o wellness víkend v Tatrách, lístky na Párty s Villa Maria a vína za 300 . Zapojte sa.

Prihláste sa do súťaže o exkluzívne ceny!

Číslo pokladničného bloku alebo číslo objednávky z eshopu
Live in the Delicious

Ako to funguje?

Nakúpte víno Villa Maria

Kúpte minimálne jedno víno značky Villa Maria v termíne od 1. 6. 2024 do 7. 7. 2024 v ktorejkoľvek predajni Billa na území Slovenskej republiky alebo v predajniach a eshope WinePlanet.

Zoznam predajní WinePlanet.

Zaregistrujte sa online

Pri nákupe vína Villa Maria si uschovajte doklad o tomto nákupe. Následne nahrajte fotografiu (scan) súťažnej účtenky a vyplňte povinné polia v registračnom formulári.

Odošlite registráciu a ste v hre!

Vyhrajte!

Po odoslaní registrácie ste v hre o Wellness víkend pre dvoch v hoteli Kontakt Vysoké Tatry, vína Villla Maria v hodnote 300 € a 20 vstupeniek na Párty s Villa Maria.

V súťaži je tiež 500 zľavových kódov.

Pozrieť si kompletné pravidlá súťaže

Párty s Villa Maria

→ 04.⁠ 0⁠7. 2024, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Ôsmy ročník Párty s Villa Maria bude ako vždy veľkolepý. Čaká vás príjemná akcia na terase plná hudby, jedla, vína a dobrej nálady.

Degustácia bude neriadená v štýle párty "All you can drink", v cene lístka je chutné občerstvenie a ochutnávka vína počas celého večera.

Pozrieť vstupenky
Párty s Villa Maria Párty s Villa Maria Párty s Villa Maria
víno Villa Maria

Villa Maria
Organické vinárstvo Nového Zélandu

Od roku 1961, kedy bolo vinárstvo Villa Maria založené, prešlo obrovský kus cesty. Okrem ikonickej odrody Sauvignon Blanc typickej pre Nový Zéland, vinárstvo dnes pestuje ďalších 27 odrôd.

Vinohrady vinárstva sa nachádzajú v štyroch oblastiach ostrova - Auckland, Hawkes Bay, Gisborne a Marlborough.

Villa Maria kladie veľký dôraz práve na vinohrady, ktoré prechádzajú postupne do režimu organic, momentálne viac ako 40%. Vína Reserve sa vyrábajú len v najlepších ročníkoch zo starostlivo vybraných polôh vinohradov a odrážajú ich skutočný charakter. Vína Single Vineyard stelesňujú charakteristické vlastnosti jedinečné pre každý terroir - podnebie, pôda a terén.

Pozrieť vína