offerBox
1

3. 5. - Degustácia vín El Coto s 5-chodovou večerou v Hoteli Elizabeth

offerImage

Pozývame vás na degustáciu vín El Coto do Hotela Elizabeth, ktorý sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým hradom. Môžete sa tešiť na kvalitné španielske vína El Coto, ktoré budú podávané k 5-chodovej degustačnej večeri. 

Čítať viac

3+1 ZADARMO na ovocné vína Miluron s kódom RIBEZLA

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
4. 7. - Párty s Villa Maria na Starej Vajnorskej
Konalo sa.

4. 7. - Párty s Villa Maria na Starej Vajnorskej

Párty s Villa Maria je tu znova! Obľúbená degustácia vín z Nového Zélandu sa bude konať 4.7.! Ôsmy ročník Párty s Villa Maria bude ako vždy veľkolepý. Čaká vás príjemná akcia na našej terase plná hudby, jedla, vína a dobrej nálady.

Degustácia bude neriadená v štýle párty "All you can drink", v cene lístka bude chutné občerstvenie a ochutnávka vína počas celého večera. Limitované vína bude možné ochutnať na mieste za žetóny.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Villa Maria Party
Villa Maria Party
3990 € / ks
Zostáva už len 95 ks

Dátum a miesto konania:  4. 7. 2024 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku Vám príde vstupenka na zadaný email. Vstupenka obsahuje jedinečný QR kód a pri vstupe na podujatie sa ňou preukážete hosteske. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

 

PRAVIDLÁ SPRACÚVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

(fotografie, obrazové a zvukové záznamy)

Na podujatí sa budú zhotovovať fotografické, obrazové a zvukové záznamy. Na týchto záznamoch môže byť zachytená i Vaša podobizeň alebo iné prejavy osobnej povahy, ktoré by mohli byť považované za osobné údaje. Právnym základom pre spracúvanie Vašich osobných údajov sú v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f nariadenia a § 13 ods. 1 písm. f zákona oprávnené záujmy prevádzkovateľa na informovaní o podujatí, na budovaní dobrých vzťahov s verejnosťou a s tým súvisiacim rozširovaním podnikateľských aktivít prevádzkovateľa. Pokiaľ nechcete byť na fotografickom zábere dajte prosím vedieť našej fotografke. Obrazový materiál bude po ukončení podujatia zaslaný všetkým účastníkom deň pred publikovaním na sociálnych sieťach, pokiaľ si niektorú fotku neželáte zverejniť dajte nám to prosím obratom vedieť.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.