UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

Výhercovia v sútaži Villa Maria

Výhercovia v sútaži Villa Maria

Za nákup vín Villa Maria ste mohli vyhrať krásne ceny - Wellness víkend v Hoteli Kontakt vo Vysokých Tatrách, vína Villa Maria v hodnote 300 €, 20 x vstupenky na Párty s Villa Maria a množsto zliav. 

Stačilo kúpiť víno Villa Maria v predajni alebo na eshope WinePlanet a zaregistrovať účtenku na www.villamaria.wineplanet.sk! Súťaž trvala do 7.7.2024 a nižšie nájdete výhercov.


Hlavné výhry v súťaži

Tomáš Kva....ý - Wellness víkend v hoteli Kontakt Vysoké Tatry
Jozef Bo...a - Vína Villa Maria v hodnote 300 EUR

Výhercovia vstupeniek na Párty s Villa Maria

Jana Ma....á - 2 vstupenky
Želmíra Ha...á - 2 vstupenky
Bibiana Es...á - 2 vstupenky
Andrea Zv...á - 2 vstupenky
Jozef Tes..y - 2 vstupenky
Juraj Kú...ľ - 2 vstupenky
Lenka Sch...á - 2 vstupenky
Henrich Zu...k - 2 vstupenky
Peter Si...k - 2 vstupenky
Marián On...š - 2 vstupenky

Všetci výhercovia boli kontaktovaní emailom a ceny boli odovzdané v zmysle pravidiel súťaže.

 

Villa Maria - Organické vinárstvo Nového Zélandu

Od roku 1961, kedy bolo vinárstvo Villa Maria založené, prešlo obrovský kus cesty. Okrem ikonickej odrody Sauvignon Blanc typickej pre Nový Zéland, vinárstvo dnes pestuje ďalších 27 odrôd. Vinohrady vinárstva sa nachádzajú v štyroch oblastiach ostrova - Auckland, Hawkes Bay, Gisborne a Marlborough.

Villa Maria kladie veľký dôraz práve na vinohrady, ktoré prechádzajú postupne do režimu organic, momentálne viac ako 40%. Vína Reserve sa vyrábajú len v najlepších ročníkoch zo starostlivo vybraných polôh vinohradov a odrážajú ich skutočný charakter. Vína Single Vineyard stelesňujú charakteristické vlastnosti jedinečné pre každý terroir - podnebie, pôda a terén.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.