offerBox
1

3. 5. - Degustácia vín El Coto s 5-chodovou večerou v Hoteli Elizabeth

offerImage

Pozývame vás na degustáciu vín El Coto do Hotela Elizabeth, ktorý sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým hradom. Môžete sa tešiť na kvalitné španielske vína El Coto, ktoré budú podávané k 5-chodovej degustačnej večeri. 

Čítať viac

3+1 ZADARMO na ovocné vína Miluron s kódom RIBEZLA

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
23. 6. - Párty s Villa Maria
Konalo sa.

23. 6. - Párty s Villa Maria

Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. Párty s vínom z Villa Maria organizujeme už siedmy rok a tento nebude výnimkou! O skvelú atmosféru v priestoroch nášho átria sa postará All Time Jazz Trio / Lužinská Lucia s moderátorom Juniorom. Novinky vinárstva Villa Maria nám predstaví Vincent Lensveldt, European Market Manager.

Degustácia bude neriadená v štýle párty "All you can drink", v cene lístka je chutné občerstvenie a ochutnávka vína počas celého večera. Limitované vína bude možné ochutnať na mieste za žetóny.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Párty s Villa Maria
Párty s Villa Maria
39 / ks
Zostáva už len 0 ks

 

Dátum a miesto konania:  23. 6. 2023 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

 

PRAVIDLÁ SPRACÚVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

(fotografie, obrazové a zvukové záznamy)

Na podujatí sa budú zhotovovať fotografické, obrazové a zvukové záznamy. Na týchto záznamoch môže byť zachytená i Vaša podobizeň alebo iné prejavy osobnej povahy, ktoré by mohli byť považované za osobné údaje. Právnym základom pre spracúvanie Vašich osobných údajov sú v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f nariadenia a § 13 ods. 1 písm. f zákona oprávnené záujmy prevádzkovateľa na informovaní o podujatí, na budovaní dobrých vzťahov s verejnosťou a s tým súvisiacim rozširovaním podnikateľských aktivít prevádzkovateľa. Pokiaľ nechcete byť na fotografickom zábere dajte prosím vedieť našej fotografke. Obrazový materiál bude po ukončení podujatia zaslaný všetkým účastníkom deň pred publikovaním na sociálnych sieťach, pokiaľ si niektorú fotku neželáte zverejniť dajte nám to prosím obratom vedieť.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.