offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Rumový týždeň -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

31. 8.  - Taliansky večer v Bratislave
Konalo sa.

31. 8. - Taliansky večer v Bratislave

Zažite príjemný letný večer s talianskym vínom. Pozývame vás na degustáciu vín značiek Antinori, Santa Cristina, Tormaresca, Prunotto, Castello della Sala, Planeta, Elena Walch, ale aj Prosecca z vinárstva Serena Wines. V rámci degustácie môžete ochutnávať talianske vína v príjemnom prostredí pod platanom v priestoroch vínotéky WinePlanet na Starej Vajnorskej. 

V cene degustácie je riadená ochutnávka 6 vín so someliérom, ďalšie vína budú dostupné vo voľnej degustácii s doprovodom klaviristu Františka Báleša. Môžete sa tiež zapojiť do nášho vedomostného kvízu a vyhrať pekné ceny.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Taliansky večer
Taliansky večer
29 / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum a miesto konania:  31. 8. 2023 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.