offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Whisky v akcii až -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

18. 1. - Rozhovory 10/10 "Čo sa nezmestilo na MasterClass"
Konalo sa.

18. 1. - Rozhovory 10/10 "Čo sa nezmestilo na MasterClass"

Po dlhšej prestávke sú tu opäť Rozhovory 10/10, teraz na tému „Čo sa nezmestilo na MasterClass“. Ochutnávať budeme desať pozoruhodných vín, ktoré sa „nevošli“ za posledných päť rokov na niektoré z MasterClass.

Medzi degustovanými vínami bude napr. Aglianico zo 150-ročného vinohradu Dal Re v Kampánii, dokonale vyzretý Gewurztraminer 2008 z Herrenwegu od Zind-Humbrechta alebo vzácny slamový Cabernet 2008 zo Château Belá. Rozhovory 10/10 je neformálna, interaktívna degustácia pre desať ľudí s desiatimi vínami, do desiatej.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Rozhovory 10/10 "Čo sa nezmestilo na MasterClass"
Rozhovory 10/10 "Čo sa nezmestilo na MasterClass"
40 / ks
Zostáva už len 0 ks

Masterclass povedie someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  18. 1. 2024 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.