offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Kúpte Villa Maria a vyhrajte! Hrá sa o wellness víkend v Tatrách, lístky na Párty s Villa Maria a vína za 300 . Zapojte sa.

13. 6. - MasterClass Špalek Kraví Hora
Konalo sa.

13. 6. - MasterClass Špalek Kraví Hora

Pozývame vás na MasterClass s jedným z najlepších moravských vinárstiev. Rodinné vinárstvo Špalek definuje svoju predstavu o ideálnom víne pomocou jedinečného terroiru Kraví hora a ekologického prístupu pestovania viniča. Čaká vás osem vín z lokality Kraví hora, medzi ktorými nebude chýbať aj niečo z archívu...


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

MasterClass Špalek Kraví Hora
MasterClass Špalek Kraví Hora
40 / ks
Zostáva už len 12 ks

Masterclass povedie someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  13. 6. 2024 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.