offerBox
1

Rozbaľte si darček

offerImage

Priraďte si pekný darček k vašej objednávke.

Hrať hru
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

OZNAM: Vínotéky WinePlanet sú OTVORENÉ. Nivy centrum PO - NE od 9:00 do 19:00 a Stará Vajnorská PO - PI od 9:00 do 18:00. Viac info tu.

2.12. MasterClass Mas d´en Gil ONLINE
Konalo sa.

2.12. MasterClass Mas d´en Gil ONLINE

POZOR ZMENA! Degustácia sa bude konať ONLINE, malé vzorky vín vám doručíme vopred, v deň degustácie. Degustačné vzorky doručujeme len pre Bratislavu. Dostanete 8 malých degustačných flaštičiek v objeme 0,1 l starostlivo uzavretých uzáverom, ktoré budete ochutnávať s nami počas zoom prenosu. Link na pripojenie a všetky info dostanete emailom.

Pozývame vás na decembrový Masterclass s BIO vinárstvom z oblasti Priorat Mas d´en Gil. Budeme degustovať unikátne biele i červené vína rôznych ročníkov a sledovať ich vývoj. Spojíme sa cez Zoom online prenos s vinárkou Martou Rovira. Degustácia bude prebiehať ONLINE v anglickom jazyku v doprovode nášho someliéra Rasťa Šutáka. Spoločne budeme diskutovať hlavne o vínach a o filozofii prác vo vinohradoch podľa lunárneho kalendára.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Masterclass Mas Den Gil
Masterclass Mas Den Gil
50 / ks
Zostáva už len 0 ks

Degustáciou vás bude sprevádzať someliér Rastislav Šuták a zástupkyňa vinárstva Mas d´en Gil. Budeme ochutnávať 8 výnimočných vín. Priorat je región plný strmých bridlicových svahov, stredomorských lesov, preložený vinicami s odrodami Garnatxa (Grenache) a Carinyena (Carignan). Vinárstvo vyrába vína v kategóriách Bellmunt, Premier Cru Coma Vella a Coma Alta a Grand Cru Clos Fontà a Coma Blanca,ktoré perfektne reflektujú miesto pôvodu.

Dátum a miesto konania:  2.12. 2021 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Informácie ohľadne aktuálnych opatrení budú zasielané v týždni, v ktorom sa akcia koná, najneskôr deň pred degustáciou. Opatrenia sa riadia podľa pokynov Úradu verejného zdravotníctva a usmernení podľa Covid automatu platných v čase organizácie eventu.

 

Degustačné priestory WinePlanet sú dezinfikované špeciálnymi germicídnymi žiaričmi použiteľnými za prítomnosti osôb.

V zmysle opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky sú pre konanie hromadnej akcie platné tieto nariadenia:

  • vstup a pobyt v mieste hromadného podujatia je umožnený len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka)
  • pred vstupom do priestoru konania sú umiestnené dávkovače na dezinfekciu rúk, každý účastník je povinný ich použiť na dezinfekciu
  • ak sa u osoby prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť miesto hromadného podujatia
  • v prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je osoba povinná zostať v domácej izolácii
  • pri účasti na hromadnom podujatí a pri príchode a odchode z priestorov hromadného podujatia je nevyhnutné dodržiavanie rozostupy 2 m medzi osobami, to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti alebo pre partnerov
  • za účelom možného sledovania nákazy bude vytvorený zoznam účastníkov (len mená), ktorý sa uchováva 30 dní
  • akékoľvek iné opatrenia sa budú riadiť podľa platných pokynov Úradu verejného zdravotníctva a usmernení podľa Covid automatu
Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.