offerBox
1

6. 6. - Degustácia Nichta v Bory Mall

offerImage

Nenechajte ujsť výnimočnú príležitosť, kedy budete mať možnosť ochutnať vína z vinárstva priamo s Jakubom Nichtom.

Čítať viac

Cenové hity týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
5.3. - Ladies Wine Night
Konalo sa.

5.3. - Ladies Wine Night

Pripravili sme degustáciu len pre dámy, ktorá pohladí vaše telo i dušu. Ochutnáme vína zo slovenského bio vinárstva Natural Domin & Kušický a to priamo s charizmatickým vinárom Robom Kušickým, ktorý vás zasvätí do tajov výroby BIO vín. Počas degustácie vás bude rozmaznávať profesionálka z Mary Kay.

Nechajte sa uniesť od každodenných povinností a oslávte medzinárodný deň žien s priateľkami pri pohári výborného vína.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Degustácia s BIO vinárstvom Domin&Kušický
Degustácia s BIO vinárstvom Domin&Kušický
22 / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum a miesto konania:  5.3. 2020 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Čo budeme degustovať: Domin a Kušický Rulandské šedé 2018, Rulandské biele 2017, Sauvignon 2016, Tramín červený 2017, Rosé Cabernet Sauvignon 2018, Cabernet Sauvignon 2015, Rulandské modré 2015, Dominus cuveé 2015

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok kontaktuje našu event manažérku na tel. čísle 0905 791 094.

 

Vinárstvo Domin & Kušický

"Keď vinárstvo, tak ekologické" Ján Domin

Natural Domin a Kušický bolo prvé certifikované Bio vinárstvo na Slovensku. Vína produkujú už takmer dvadsať rokov. Za jeho vznikom stál charizmatický Ján Domin. V bývalej Výskumnej vinohradníckej stanici vo Veľkom Krtíši založil spolu so zaťom Tiborom Kušickým vinárstvo s vtedajším názvom Natural Alimentaria. Prvým vysadeným vinohradom bola Katovka (1998) so Chardonnay. Vinohrad v lese (350 m n. m.) medzi Modrým Kameňom a Hornými Strhármi. Hrozno sa spracováva z vinohradov v obciach Vinica, Veľký Krtíš, Modrý Kameň a Plachtince. Všetky nesú označenie a číslo certifikácie Bio.

Prečítajte si rozhovor s Dianou Kušickou

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.