offerBox
1

3. 5. - Degustácia vín El Coto s 5-chodovou večerou v Hoteli Elizabeth

offerImage

Pozývame vás na degustáciu vín El Coto do Hotela Elizabeth, ktorý sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým hradom. Môžete sa tešiť na kvalitné španielske vína El Coto, ktoré budú podávané k 5-chodovej degustačnej večeri. 

Čítať viac

3+1 ZADARMO na ovocné vína Miluron s kódom RIBEZLA

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
18. 4. - MasterClass Chateau du Cedre na Starej Vajnorskej
Konalo sa.

18. 4. - MasterClass Chateau du Cedre na Starej Vajnorskej

Usadlosť Chateau du Cedre sa nachádza v obci Vire-sur-Lot. Bratia Pascal a Jean-Marc Verhaeghe vyrábajú z 27 ha ekologických vinohradov vína, ktoré sú považované za referenciu oblasti Cahors a esenciu Malbecu. Niektoré z nich aj bez použitia oxidu siričitého. 18. apríla budete mať príležitosť ochutnať v sprievode Aurore del Vitto zo Chateau du Cedre osem vín, medzi nimi aj vzácny Le Cédre Blanc.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

MasterClass Château du Cedre
MasterClass Château du Cedre
50 / ks
Zostáva už len 0 ks

Masterclass povedie someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  18. 4. 2024 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.