offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Kúpte Villa Maria a vyhrajte! Hrá sa o wellness víkend v Tatrách, lístky na Párty s Villa Maria a vína za 300 . Zapojte sa.

10.2. MasterClass Callejo
Konalo sa.

10.2. MasterClass Callejo

Degustácie v roku 2022 začíname vo veľkom štýle. Po decembrovom MasterClass s unikátnymi vínami z Prioratu, pokračujeme s ďalšou chuťovkou zo Španielska.

Pozývame vás na Masterclass ôsmych exkluzívnych vín s vinárstvom Bodegas Felix Callejo, z oblasti Ribera del Duero. Budete mať možnosť ochutnať dve Top vína Ribery – Majuelos de Callejo a Felix Callejo z ročníkov, ktoré už nie sú v ponuke a budú k dispozícii len pre túto príležitosť. Degustácia bude v anglickom jazyku, v sprievode Noelia Callejo. Uskutoční sa 10.2.2022 v priestoroch spoločnosti WinePlanet na Starej Vajnorskej.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

MasterClass Callejo
MasterClass Callejo
60 / ks
Zostáva už len 0 ks

 

Degustácia sa bude konať v priestoroch vínotéky WinePlanet Stará Vajnorská. V prípade nepriaznivej pandemickej situácie sa uskutoční online a vzorky vína vám budú doručené kuriérom.

Degustáciou vás bude sprevádzať someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  10. 2. 2022 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

 

 

Degustačné priestory WinePlanet sú dezinfikované špeciálnymi germicídnymi žiaričmi použiteľnými za prítomnosti osôb.

V zmysle opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky sú pre konanie hromadnej akcie platné tieto nariadenia:

  • vstup a pobyt v mieste hromadného podujatia je umožnený len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka)
  • pred vstupom do priestoru konania sú umiestnené dávkovače na dezinfekciu rúk, každý účastník je povinný ich použiť na dezinfekciu
  • ak sa u osoby prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť miesto hromadného podujatia
  • v prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je osoba povinná zostať v domácej izolácii
  • pri účasti na hromadnom podujatí a pri príchode a odchode z priestorov hromadného podujatia je nevyhnutné dodržiavanie rozostupy 2 m medzi osobami, to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti alebo pre partnerov
  • za účelom možného sledovania nákazy bude vytvorený zoznam účastníkov (len mená), ktorý sa uchováva 30 dní
  • akékoľvek iné opatrenia sa budú riadiť podľa platných pokynov Úradu verejného zdravotníctva a usmernení podľa Covid automatu

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.