offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA

Kúpte Villa Maria a vyhrajte! Hrá sa o wellness víkend v Tatrách, lístky na Párty s Villa Maria a vína za 300 . Zapojte sa.

Doprava tovaru

Zásielky doručujeme v rámci Slovenskej republiky. Pre objednávky do Českej republiky navštívte eshop www.wineplanet.cz. Tovar je zákazníkovi štandardne doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Dodanie kuriérom

Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 48 hodín od podania objednávky a v pracovných dňoch. Pri objednávke udávame orientačný termín dodania, tento termín nie je nijako záväzný, veľmi závisí od časovej vyťaženosti kuriérskych spoločností a môže preto nastať posunu dodania o 1-2 dni.  Upozorňujeme, že kuriérska služba má pevný časový harmonogram, preto nevie garantovať dodanie tovaru vo vami určenú konkrétnu hodinu. V prípade, že máte špecifické podmienky k času a miestu dodania, alebo sa nebudete v čase dodania nachádzať na uvedenej adrese, je potrebné dohodnúť sa priamo s kuriérom, ktorý tovar doručuje.

V prípade objednávky v sume nad 30 eur zaplatíte za dopravu len polovicu a nad 50 eur máte dopravu zadarmo.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom Wineplanet. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.

  Kuriér DPD Kuriér Slovenská pošta
Hodnota objednávky Cena za dopravu vrátane DPH Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30 € 4.80 € 4.80 €
Objednávky nad 30 € 2.40 € 3.90 €
Objednávky nad 50 € zadarmo zadarmo

Blesková zásielka do hodiny

Pružne reagujeme na želania našich zákazníkov a neustále zlepšujeme naše služby. Preto sme zaviedli službu "BLESKOVÁ ZÁSIELKA". Kuriér vám doručí víno a destiláty do 1 hodiny. Môžete ho využiť kedykoľvek od 9:00 až do 21:00 hod.

Služba platí pre územie Bratislavy a okolie - pozrieť mapu dodania. Je zabezpečená dodaním prostredníctvom služieb Hopin Taxi a to nonstop pondelok - nedeľa. Čas dodania môže byť závislý od podmienok miestnej dopravy alebo iných obmedzení. Osobitné obchodné podmienky k službe Blesková zásielka.

Bleskovú zásielku si zvolíte počas objednávkového procesu pri voľbe dopravy. Navyše pri objednávke nad 150 € je táto služba zdarma!

Odberné miesta

Môžete si vybrať doručenie do viac ako 200 odberných miest na Slovensku. Služba je poskytovaná prostredníctvom DPD, Packeta a Slovenská pošta. Zásielky sú dodané na odberné miesta v priebehu 48 hodín od podania objednávky a v pracovných dňoch. Pri objednávke udávame orientačný termín dodania, tento termín nie je nijako záväzný, veľmi závisí od časovej vyťaženosti kuriérskych spoločností a môže preto nastať posunu dodania o 1-2 dni. 

Pošta/Balíkobox

Zásielky si môžete prebrať na pošte vo svojom okolí, alebo si môžete zvoliť dodanie do Balíkoboxu slovenskej pošty. Táto služba je obmedzená hmotnosťou zásielky do 15 kg, pokiaľ vaša zásielka presahuje túto hmotnosť, tento druh dopravy nezobrazujeme. Služba je spoplatnená sumou 2 €, pri objednávke nad 50 € je zadarmo.

Osobný odber

  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Je možná aj platba formou stravných a benefitných lístkov (pri vybraných tovaroch). Otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet, Nivy centrum, Mlynské Nivy 5A v Bratislave. Vínotéka sa nachádza v priestoroch tržnice na 2. podlaží. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Aktuálne otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet, Bory Mall v Bratislave. Vínotéka sa nachádza na 1. podlaží. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Aktuálne otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber vo vínotéke WinePlanet, Europa SC, 1. poschodie v Banskej Bystrici. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Aktuálne otváracie hodiny si môžete pozrieť v sekcii Predajne 
  • Osobný odber v našom sklade na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave. Otváracia doba skladu je každý pracovný deň od 8:00 do 15:30 hod. Ako sa k nám dostanete zistíte na mape . Pri osobnom odbere neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Osobný odber na našom sklade je možný iba pri objednávke nad 30 kg tovaru (cca 25 fliaš vína).

Rezervácie na predajniach WinePlanet

Vyzdvihnite si víno 1-2 hodiny od objednania! V rámci zlepšovania nákupného procesu sme na eshope zaviedli novinku - rezerváciu tovaru na vybranej predajni WinePlanet v Bratislave alebo v Banskej Bystrici. Ako si rezervovať víno v predajni? Viac info nájdete na našom blogu. 

Rezerváciu je možné urobiť iba v prípade, že sa tovar na danej predajni nachádza. Po dokončení objednávky vašu rezerváciu ihneď rieši zvolená predajňa WinePlanet. Pre tovar si môžete prísť o 2 hodiny od objednávky a v rámci otváracích hodín predajne. Na vyzdvihnutie máte 24 hodín. Rezervácie vytvorené hodinu pred záverečnou hodinou predajne, môžu byť vyzdvihnuté až nasledujúci deň.