offerBox
1

3. 5. - Degustácia vín El Coto s 5-chodovou večerou v Hoteli Elizabeth

offerImage

Pozývame vás na degustáciu vín El Coto do Hotela Elizabeth. Môžete sa tešiť na kvalitné španielske vína El Coto, ktoré budú podávané k 5-chodovej degustačnej večeri. 

Čítať viac

Jarná akcia do -40% na vína a alkohol

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
Winery header

Whitley Neill

Whitley Neill je handcrafted gin, s výnimočnou kvalitou, inšpirovaný temperamentnou, krásnou a záhadnou Afrikou. Malosériová destilácia Johhnyho Neilla, priameho potomka Thomasa Greenalla, posledného zástupcu dlhej línie master- destillerov, WHITLEY NEILL spája 8 generácii odbornosti a celoživotnej lásky k dobrodružstvu.

Priezvisko Greenall Whitley sa spája s výrobou ginu už od roku 1762. Johnny Neill ako mladý muž objavil zbierku fľašiek ukrytú pod schodmi v dome jeho babičky. Chcel sa dozvedieť viac o tomto rodinnom tajomstve a tak pod prísnym dohľadom a odborným vedením jeho starej mamy sa naučil kombinovať ostrosť borievok a radu mnohých príchutí a vôní, ktoré môžu dramaticky zmeniť chute. „Bolo to pre mňa príťažlivé. Bol som ako alchymista. Dlhé roky ma fascinovala Afrika, hlavne vďaka príbehom, ktoré mi o nej vravela moja žena, ktorá pochádza z Afriky. Hovorila o africkom baobabe, o strome, ktorý je známy ako strom života, vďaka svojej schopnosti ukladať vodu v jeho širokom kmeni. Silueta jeho silných koreňov sa stala symbolom nášho brandu.“.

Mottom Whitley Neill ginu je „Inspired by Africa, Made in England“.

ĎALŠIE SÚVISIACE PRODUKTY

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.